Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Muszáj lesz...

Mit csináljak? Muszáj lesz tampont használni?

Figyelt kérdés
Középiskolás lettem és decembertől úszás lesz. A többi lány mind azt mondja, hogy ők úgy hallották, hogy olyankor is kell úszni, ha meg van, de én még nem használok tampont (kétszer próbáltam, de nem ment). Szerintem ez hülyeség, nem mondhatják meg, hogy mit használjak, de azért izgulok.

2012. szept. 3. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz olyankor úszni biztos nem kell, ha más nem szólj anyukádnak, hogy írjon felmentést.
2012. szept. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha megvan a menzeszed, akkor NEM kötelezhetnek arra, hogy bemenj a vizbe, arra az alkalomra egészségügyi okból felmentést kapsz.
2012. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kötelezhetnek rá. Gondolom azért van ez a szabály, mert a lányok mindig benyögték, hogy megvan, aztán mindig megúszták az órát.
2012. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kötelezhetnek rá, a tampont nem mindenki bírja, ráadásul a nőgyógyászok egy része is ellenzi (a másik meg nem...), és tamponnal is nagy a fertőzésveszély, mert ilyenkor nyitottabb a méhszáj. Azt meg nem a tanár dönti el, hogy kockáztatsz-e egy fertőzést, ami elég komoly problémákat is okozhat.
2012. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kötelezhetnek rá!

Ha meg akadékoskodik lökd be a vízbe! :D

Azért ne, de irass felmentést anyukáddal :)

2012. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát én még tamponnal se mennék be, ha kényszerítenek, akkor kiszaladok az usziból!
2012. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!