Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert azok at allandoan,...

Miert azok at allandoan, minden menstruacio minden ejszakajan at azok, egyszeruen mar olyan szarul erzem magam emiatt a menstruacio miatt. Mit csinaljak mar hogy elfogadjam?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hogy elfogadd? O.o miért nem próbálod ki hogy super tampon + éjszakai betét? ha ez sem elég, akkor menj nőgyógyászhoz mert az durva!
2012. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem elfogadni kell, hanem tenni ellene. Eggyel nagyobb betétet (vagy tampon + betét), és amikor éjszaka felébredsz, mindig menj ki kicserélni. Nem tudom, te hogy vagy vele, de én mindig felébredek, ha telik a tampon/betét és mostmár nem ázok át (az elején, tizenévesen még előfordult, mert tapasztalatlan voltam).
2012. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Éjszakai betét! Nekem nagyon meg szokott lenni, de éjsz. betéttel nem ázok át sosem. Libresset vagy Jessát veszek. Jó szoros bugyi, és nem lesz baj. Ha ebből az óriási "pelenkából" szoros bugyival is kijön, akkor orvos lásson, tényleg.
2012. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez a túlságosan erős vérzés szerintem sem normális, már feltételezve, hogy a legnagyobb tampont vagy betétet használod. Ha nem, akkor válts, én jobban kedvelem a betétet éjszakára legalább, az Always éjszakai vagy az eggyel kisebb sosem okozott csalódást, más márkájú betétet nem használok már. Olyan persze sokszor volt, hogy a betéten túlfolyt, holott a betét szinte üres volt, ez általában akkor van, ha a hátamon fekszem. Mivel ritkán szoktam úgy aludni, ilyen gondom nincs.


Hány napig tart a vérzés, mennyire erős nappal? Rendszeres, vagy rendszertelen? Hány éves vagy?

2012. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a tamponnal is atazok, meg a betettel is, az utolsoval vagy oldalt azok at, vagy kimegy a bugyim elejĂŠre meg a vegere a ver. :"(
2012. szept. 3. 21:55
 6/10 A kérdező kommentje:
hat van amikor alig van ver, van amikor meg annyira eros hogy szo szerint omlik belolem a ver, meg ilyen nagy nyulos valamik is jonnek, a mehem meg majd le szakad. 6 eve jott meg eloszor azota nem allt be, orvosnal meg nem voltam mert beszari vagyok. 20 eves.
2012. szept. 3. 22:00
 7/10 anonim ***** válasza:

pedig elmehetnél

az ömlés nem túl jó

lehet, hogy egy tabi segítene, elmúlna a fájás, és rendeződne a mensi

ne legyél beszari, inkább szenvedsz?

2012. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha ennyire erős a menstruációd, akkor az lenne a legjobb ha orvoshoz mennél.
2012. szept. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire ömlik szerintem is inkább menj dokihoz anyuddal vagy valakivel!
2012. szept. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hat megprobalom ravenni magam, mert tenyleg elkene mennem pedig...
2012. szept. 5. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!