Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Koliba hogy takarítsam a wc-t?

Koliba hogy takarítsam a wc-t?

Figyelt kérdés
hogy rá tudjak ülni?
2012. szept. 4. 07:54
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Ugyanúgy, mint otthon, fogod a tisztítószereket meg a WC-kefét, stb és kitakarítod, ha neked nem felel meg úgy, ahogy van.

Mert gondolom, a többiek rá tudnak ülni, csak neked nem felel meg.

2012. szept. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Van direkt erre ilyen papír ülőke vagy rakd körbe WC-papírral. Kedves első, amúgy így király fertőzéseket össze lehet szendi, nem mindenki egy higiénikus alkat...
2012. szept. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Drogériákban pár száz forintért lehet kapni papír wc ülőkét vagy nemrég láttam a patikában wc tisztító spray-t, az is jó lehet (bár eléggé kicsi volt,úgyhogy nem hiszem, hogy sok használatra elég lenne, de egy próbát megérhet).
2012. szept. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Van domestos törlőkendő, azt hiszem 50 db van egy csomagban. Ha azzal letörlöd a wc-t, akkor már rá tudsz ülni, mert le van fertőtlenítve. Amúgy ha félsza betegségektől, hüvelyed ph-ját tudod erősíteni ph4-es lemosóval, így kicsire csökkented az esélyét, hogy a wc-ről szedj össze valamit.
2012. szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A domestos + wc keve + törlőrongy = higénikus wc
2012. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Első! Te nagyon fain vagy!
2012. szept. 5. 15:22
 7/10 A kérdező kommentje:

4es! Hol lehet kapni olyan ph4lemosót?

Többieknek is köszönöm!

2012. szept. 5. 15:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban is lehet elvileg, de én ott soha nem kaptam, mindig azt mondták, hogy nincs..... A mindennonek.hu-ról rendelek. Most van 50%-os kuponjuk, ha gondolod, azt előkeresem és megírom, mert úgy megéri venni, én is olyankor veszek ismerősöknek meg magamnak is.
2012. szept. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. szept. 7. 16:25
 10/10 anonim ***** válasza:

a legkézenfekvőbb, ha már muszáj ráülnöd, ha körbe rakod WC papírral. Én az első 30 cm-t kidobom, sose lehet tudni ki fogdosta össze, és utána kezdem használni.

De persze a legjobb lenne, ha nem ülnél rá.

2012. szept. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!