Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El kellene mennem orvoshoz?...

El kellene mennem orvoshoz? Vagy ezek a tünetek inkább amiatt vannak h abbahagytam a fogamzásgátló szedését? Ötletek, tanácsok?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, 9hónapja hagytam abba kb a fogamzásgátló szedését. Azóta a menstruációm rendszertelen és kiszámíthatatlan lett. Nem a várt időpontban jött meg hanem akár 2 hetes késéssel is. Megindulását egy félelmetesen erős görcs jelzi, mindig a bal oldalon fáj. " menstruáció közt alkalmanként 2-3-4 napig tartó barnás folyásom is van. Ha nincs menstruációm akkor is előfordulnak olyan görcsök mint mikor megvan. Ha megjön akkor tart akár 6-8 napis is ezek után vagy 1-2 "tiszta " nap és újra jelentkezik egy nagyon gyenge vérzés pár napig.
2012. szept. 4. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz. Mert persze néhány hónapig felborulhat az addig megszokott rebdszer,de ez már szerintem messze nem normális.(mondjuk én azon szerencsések közé tartozom, hogy miután abbahagytam olyanolyan rendszeres maradt,egy két nap csúszás van néha)
2012. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tabi miatt van, de ha 9 hónap alatt nem jött helyre, akkor orvoshoz kell menni.
2012. szept. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!