Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet már egy hetet?

Mitől késhet már egy hetet?

Figyelt kérdés

Már beállt a menstruációm jó pár éve. Mindig szépen megjött, napra pontosan. Előző hónapban viszont egy hetet késett. Most megint késik már egy hetet. És még csak olyan érzésem sincs, hogy készül megjönni...(derék vagy hasfájás).


Mitől késhet?


17/L


2012. szept. 4. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál megbetegdve? vagy nem volt stresszes mostanság az élet nálad? mert attól szokott.
2012. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hirtelen hízás, fogyás?

Stressz?

Terhesség?

Betegség?

2012. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Előző hónapban a stresszre fogtam, de azóta nem foghatom arra, most már rendbe jött minden stresszes dolog. Beteg nem voltam, allergiám van, de az eddig sem okozott úgymond gondot.
2012. szept. 4. 19:41
 4/11 A kérdező kommentje:
A súlyom nem lett kevesebb, de kinézetre úgy tűnik, mintha rengeteget fogytam volna.
2012. szept. 4. 19:42
 5/11 anonim ***** válasza:
lehet ciszta,terhesség is,hormonzavar
2012. szept. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

terhesség biztos nem :)

mikor lenne érdemes felkeresni egy orvost? hány nap késés után?

2012. szept. 4. 19:47
 7/11 anonim ***** válasza:
ha már beállt régebben,akkor célszerűbb lenne minél hamarabb.én is húztam a dolgot,aztán rászántam magam és kiderült hogy cisztám van
2012. szept. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kicsit félek, mert nem voltam még ilyen jellegű orvosnál és anya sem igazán pártolja, magyarul biztos nem fog eljönni velem, de akkor holnap kérek időpontot.
2012. szept. 4. 19:53
 9/11 anonim ***** válasza:
menj egyedül,nem játék,18 évesen amúgyis illene majd elmenned
2012. szept. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Semmi pánik, nem hiszem, hogy komoly dolog, de azért szépen nyugodtan keress egy női nőgyógyászt az első alkalommal, mert elötte azért elviselhetőbb a vetkőzés és a beterpesztés is mintegy - mondjuk 30 éves férfi elött.

Az intimebb dolgokat is egyszerűbb vele megbeszélni, hiszen ő félszavakból is ért női volta miatt.

2012. szept. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!