Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehetnének nagyobb...

Hogyan lehetnének nagyobb melleim?

Figyelt kérdés
A "majd megnő" vagy a "többieknek biztos lufimelle van" dolgok most nem segítenek. AZ osztályban már mindenkinek elég nagy mellei vannak. Hogyan fejlődhetnék? (Itt sem kérnék "csak várj" válaszokat.) Csak ha hízom? Mert elég vékony lány vagyok.

2012. szept. 5. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
MEnnyi idös vagy? Ha vékony vagy, akkor eleve nem sok esély van arra, hogy a melled nagy legyen.
2012. szept. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fogad el önmagad! Nem értem minek azok a nagy mellek?
2012. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok
2012. szept. 5. 19:36
 4/9 anonim ***** válasza:
13 évesen hová akarsz még melleket de őszintén?
2012. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 poiu ***** válasza:
Nőni fog a melled, különösen akkor, ha a többiekhez képest későn kezdődött a menzid. Hízni hatalmas hiba lenne, ha növesztesz egy nagy hasat, attól nem nő a melled, de ha lesz melled, nem fog látszani. Vékony lányok is futkosnak nagy mellel.
2012. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

PEdig csak annyit lehet mondani, hogy "majd megnö, várj néhány évet".

13 évesen még nagyon sok lánynak nem kezd nöni a melle. Ezen nem segit, ha elkezded magad hizlalni, mert elöször a hasad-feneked hizik, és a melled csak akkor, amikor már mindenhol kövér vagy.

Viszont figyelj arra, hogy rendesen egyél, mert ha túl keveset eszel, akkor akarályozod a feljödésedet.

2012. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyelj! Én fiú vagyok, és ha azt hiszed, hogy a nagy mellű lányok értékesebbek csak a mellük miatt, akkor óriásit tévedsz!!! :) Te semmivel sem vagy kevésbé jó és értékes azért, mert Neked kicsik a melleid!!! :) Egyébként mindenki más ütemben fejlődik. Ez nem egyik napról a másikra történik. :) Legyél türelmes! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. szept. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fölteszed a kérdést, majd megírod, hogy nem kaphatod rá az értelmes válaszokat, de akkor mire számítasz? Mit mondunk majd neked? Naponta mormolj el két imát, és megnőnek? Ez így nem megy... Mintha azt írnád, hogy kevés a két kezed, hogyan lehetne három, de ne azt mondjátok, hogy másnak is csak kettő van! :)

Egy tuti módszer, ami esetedben működik: 3 évig kenegesd szappannal, és a 3. év végére megnőnek. :)

Ha elolvasod itt a hozzászólásokat a kis mellű kérdéseknél, hamar rájössz, hogy ez egyrészt a pasikat nem zavarja, sokaknak nagyon is bejön, másrészt nagyon nem vagy egyedül a problémáddal. Lehet, hogy az osztályban igen, de úgy általában sok sorstársad van. Ha jófej lány vagy, mindenki szeretni fog, ha nem vagy az, akkor a nagy mell nem abban segít, hogy szeressenek, hanem abban, h meg akarjanak ....ni.

2012. szept. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :-)
2012. szept. 12. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!