Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet szó terhességről?

Lehet szó terhességről?

Figyelt kérdés
Rendszeresen együtt vagyunk a barátommal,védekezünk, de sosem lehet tudni.Több, mint 1 héttel előbb meg jött a menzeszem. 4. napja van meg, de viszont már kezd elmúlni. 2 nap erősen volt meg, 3. nap normális, ma meg már múlik is. Lehet,hogy megfázástól jött meg hamarabb ? vagy esetleg terhességről is lehet szó ?

2012. szept. 5. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
vegyél egy terhességi tesztet,és okosabb leszel,mert bármi lehet,megfázás is,és kisbaba is.
2012. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Óvszer, fogamzásgátló, pesszárium, spirál? Mondanak neked valamit ezek a kifejezések?

Tesztelj, vagy keresd fel a nőgyógyászodat!

2012. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
MONDJA MÁR MEG NEKEM WALAMEYIK NAGYOKOS NŐSZEMÉLY,HOGY MINEK KELL EGYÁLTALÁN EGY PÁRNAK VÉDEKEZNIE,HA EGYSZER SZERETIK EGFYMÁST???????A SZERELEM MÁRPEDIG TUDTOMMAL NEM ARRÓL SZÓL,HOGY MINDENFÉLE VÉDEKEZÉSI MÓDSZERT KIPRÓBÁLJON!!!!!!!SZERINTEM EZ A VÉDEKEZÉS EGY ÓRIÁSI NAGY BUNKÓSÁG!!!!!!MERT HA KÉT PÁR SZERETI EGYMÁST,MINDENT BEVÁLLALNAK,MERT HA A PÁROK VÉDEKEZNEK,AKKOR AZ MÁR NEM IS SZERELEM!!!!!VAGYIS NEKEM EZ A VÉLEMÉNYEM,EZ VOLT EDDIG IS,ÉS MINDIG IS EZ LESZ!!!!MIÉRT KELL ITT MINDEN NŐNEK/CSAJNAK FÉLNIE ATTÓL,HOGY MEGHASASSODIK??????TALÁN MERT NEM GONDOLJA KOMOLYAN A PÁRJÁVAL?????HÁT ELÉG SZEMÉTSÉG AZ,ÉN MONDOM!!!!EGYSZER ÚGYIS AZ LESZ,MOST NEM MIND1,HOGY MIKOR,KÖNYÖRGÖM!!!PFFF. ...EZ OLYAN KIAKASZTÓ,PLÁNE NEKEM,KOMOLY,ÉRETT,21ÉVES NŐ GONDOLKODÁSOMMAL!!MONDJUK MI A PÁROMMAL MÁR KÉT ÉVE VAGYUNK EGYÜTT,SOHA NEM VÉDEKEZTÜNK SEMMIVEL A KAPCSOLATUNK ALATT,ÉS SZERINTEM EZ ÍGY NAGYON IS JÓ,ÉS A PÁROMNAK IS AKKOR EZEK SZERINT!!JAH,HOGY EMELLETT MÉG HOGY JOBBAN ÜNNEPRONTÓ LEGYEK,MONDOK ÉN NEKTEK CSAJOK VALAMIT!:MINÉL JOBBAN VÉDEKEZTEK,ANNÁL JOBBAN TEHERBEESTEK,MERT MA MÁR EGYIK VÉDEKEZÉSI MÓDSZER SEM VALAMI BIZTONSÁGOS,JAH,MEG A JÓISTEN LÁTJA OTT FENT AZ ÉGBŐL,HOGY KI VÉDEKEZIK,ÉS ARRA ÚGY LESÚJT,AHOGY VAN,DIREKT AD NEKI EGY GYEREKET,HOGY HAD SZÍVJON!ÚGYHOGY A VÉDEKEZÉS HIÁBAVALÓ!MOST OLVASTAM EGY BLOGOT,HOGY EGY 27ÉVES NŐ FÉL,HOGY TEHERBEESETT!...PFFF. ...KÖNYÖRGÖM!Ő MIKOR SZÁNDÉKOZIK GYEREKET SZÜLNI?50ÉVESEN,AMIKOR MÁR JAVÁRA BENNE LESZ A VÁLTOZÓKORBAN??EGY KICSIT AZÉRT A GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT EL LEHETNE EZEN GONDOLKODNI,EZÉRT VAN A SOK KLIMAXOS KISMAMA SAJNOS,MERT ANNYIRA KI TUDJÁK TOLNI EZT A GYEREKVÁLLALÁST,HOGY CSAK NA!NA DE MIND1,REMÉLEM ÉN NEM LESZEK KLIMAXOS KISMAMA,IGYEKSZEM IS,NEM AKAROK A BOLONDOK ÉS AZ ELKÉSETTEK TÁBORÁBA TARTOZNI,ENNYIT AKARTAM,CSÁÁÁSZTOK! ;P
2012. szept. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!