Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pont ma jött meg, reggel...

Pont ma jött meg, reggel 8:00-ra meg vérvételre kell mennem, most mit csináljak, elmenjek? Félek így el fogok ájulni!

Figyelt kérdés
Szóval ma reggel kell mennem, én mindig rosszul vagyok vérvétel közben, még a szúrást sem bírom, alig álom meg, hogy ne ájuljak el. Kb. 2 órája jött meg a menzeszem, 2 nappal hamarabb pechemre, mint kéne. Most azon filózok mit csináljak, mert nekem ilyen tájban kezdődik az erős görcsölés hányingerrel és gyengeséggel spékelve, félek még kevésbé bírom majd a dolgot, szerintetek mi tegyek? El kellene már mennem, régóta halasztom, de így meg tartok tőle! Esetleg lehet így nem is szabad menni? Segítség? Köszönöm előre is!
2012. szept. 6. 01:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szabad, de ha úgy érzed, hogy nem akarsz, akkor inkább ne menj. Pszichésen is sokat ronthatsz a helyzeten, és látom, nálad abból sincs hiány. :)

Ha már régóta húzod, ezen a pár napon nem fog múlni, inkább várj vele most már, ha úgy érzed. :)

2012. szept. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én is úgy érzem jobb, ha már most kivárom ezt a pár napot, szerintem ez a legjobb, amit most tehetek. :(
2012. szept. 6. 02:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha külön-külön is mindegyik megvisel, akkor valóban jobb, ha vársz pár napot.
2012. szept. 6. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ájulós vagy a vérvételtől, plusz nehezen viseled a menzeszt, jobb, ha elhalasztod a vérvételt. Ráadásként kialvatlan is leszel, mert fél háromkor még a neten lógtál!
2012. szept. 6. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Látom azt választottad már, hogy nem mész el. Akkor viszont kérj új időpontot.

Azért azt még leírom, hogy menzi vagy vérvétel után érremes vastartalmú kaját enni a vérveszteség miatt. A gyengeség is emiatt (is) van szerintem, ez nálam is előfordul. Én ilyenkor májat szoktam enni meg vitamint, amiben van vas, hogy hamarabb jobban legyek. Menzikor meg nem érdemes várni és szenvedni, vegyél be görcsoldót!

2012. szept. 6. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérj másik időpontot vérvételre.
2012. szept. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!