Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nagyon sürgős! Ti mit...

Lányok! Nagyon sürgős! Ti mit csináltok, ha előbb jön meg és nincs nálatok semmi?

Figyelt kérdés

Egy héttel előbb jött meg a menstruációm, de nincs nálam semmi. Sem betét, sem tampon. Vendégségben vagyunk a nagypapánál, szóval még kérni sem tudok. Egyenlőre azt csináltam, hogy összehajtottam néhány zsebkendőt és azt raktam oda, addig, amíg el nem tudok menni boltba. Jó ez így? Valami mást kéne?

Légyszi segítsetek, mert ez így elég kínos. :(



2012. szept. 6. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Minél előbb menj át a boltba,nem kell szégyenlősködni,ez egy normális dolog,ami most van nálad.

Egyébként ezért érdemes mindig tartani magadnál vagy tampont,vagy betétet a táskádban!

2012. szept. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a boltba, semmi gáz nincsen :) Addig talán a zsepik is kibírják, amíg hazaérsz.
2012. szept. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Kérj egy tiszta, de használaton kívüli törülközőt, amíg elmész a boltba betétért.
2012. szept. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van vatta, akkor amíg elmész a boltba használd azt (régen ezt használták a nők) :)

Nálam az ilyen esetek miatt mindig van legalább 2-3 db tampon :)

2012. szept. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nálam is szokott lenni általában, kivéve persze most...


Igazából nem merek elindulni a boltba, mert negyed órányira van innen gyalog, és világos a nadrágom.

Nem találtam vattát, szóval maradok a zsepinél addig.


Köszönöm a válaszokat!

2012. szept. 6. 09:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérj a szomszédtól, nem lesz ciki. :)

Engem egyszer egy vadidegen csaj Szeged sétálóutcáján leszólított... mázlija volt, mert volt nálam tampon is, meg betét is, pedig nálam nem mindig van. :)

2012. szept. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hú! Minden rendben! Most értem vissza a boltból! :)


Köszönöm a válaszokat!

2012. szept. 6. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!