Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehéres barna túró állagú...

Fehéres barna túró állagú folyásom van. Eléggé ég és viszket. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Sokszor voltam vele orvosnál de mindig csak irt ki antibiotikumot és ezzel elrendezte a dolgot. Persze el is mult de a következő menstruációm után kb másfél héttel ujra előjön. Már nemtudok mit használni. Mit ajánlatok erre és mitől lehet?
2012. szept. 6. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj másik orvoshoz, aki addig vizsgál amíg rá nem jön, hogy mi okozza a panaszaid, és a Neked legmegfelelőbb kezelést adja.
2012. szept. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez valami gombás dolog lehet, amire az antibiotikum nem jó, sőt még ront is a dolgon.

Keress egy másik nőgyógyászt, aki rendesen kivizsgálja, hogy mi okozza és megfelelő kezelést ír elő.

2012. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp kérj a dokitól tenyésztést. Csak így derül ki, hogy pontosan mi a baj.
2012. szept. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztos SzTk orvosnál voltál...

ez is a "magán"-ba terelést szolgálja. Menj magánba hozzá, akkor majd meggyógyít!

Fújj...

2012. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Visszatérő "valami"-d van. hogy mi lehet, azt nem tudom, de gondolom valamilyen baktérium vagy gomba okozza, ami időközönként elterjed a szervezetedben. Azt mondanám Neked, hogy menj el magánorvoshoz, aki törődik is Veled és meg is gyógyít. Az sztk-s dokik elég szemetek... hiába a te járulékaidból élnek... áh, hagyjuk is, mert csak felhúzom magam!

Illetve amit még te tehetsz otthon: szerezz be Intim Segítséget, az meggátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Én is használtam, nagyon jól bevált. G..gleban rá tudsz keresni.

Sok sikert!

2012. szept. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én már sokmindent próbáltam.az urológteától kezdve a kúpig és a gyógyszerig.mindegyik csak rövid ideig hatott,aztán ujból visszajött.már azon is gondolkoztam,h a páromat is kivizsgáltatom,nem- e neki is van valami és szex közben egymást fertőzzük
2012. szept. 7. 11:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem gyógyszert, hanem egy initm lemosó. Mind1. Ha attól félsz, h a párod fertőz vissza, akkor használjatok gumit, így hamar kiderül.
2012. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!