Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy oldjam meg, hogy ne...

Hogy oldjam meg, hogy ne ázzak át?

Figyelt kérdés

Amikor megvan, akkor első 3-4 napban mindig óránként vagy gyakrabban kell tampont cserélnem, néha még a betétet is. Elég zavaró, ha például iskolába vagyok, most attól is félek, hogy a 10 perces szünetben nem lesz rá időm... És mivel minden nap tesim van, így hogy lehet megoldani, hogy ilyenkor fel legyek mentve? Mert egész biztos, hogy átáznék, és már többször jártam így, elég kellemetlen. Mit tehetnék, hogy ne legyen ilyen erős a vérzés?

Előre is köszönöm a válaszokat!

14/L



2012. szept. 6. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom nálatok ,hogy van a suliban de nálunk lehetett anno szolni a tanárnak,hogy hasfájásom van és akkor nem kellett tornászni.A lányom esetében is müködik ez ha szol.Meg ök akkor mennek ki amikor akarnak az orárol nem kell bejelenteni ha szüksége van.
2012. szept. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sokat tudsz tenni (legalábbis nem olyat, ami ne lenne egészségkárosító). Próbáld a tesitanárral megbeszélni, hogy kimehess egyszer óra közben. Szerintem nagyon megértő lesz, és díjazni fogja, hogy nem ellógni akarod a tesit (mint mások, amikor megvan nekik), hanem kitalálod, hogy tudnál mégis tesizni. Ha ciki szóban megkérni, akkor irasd be anyukáddal az ellenőrzőbe, hogy pl. "Kérem hogy gyermekemet óra közben egészségügyi okból egyszer engedje ki a mosdóba a hónap problémás részében." Ebből szerintem egyértelmű lesz a tanárnak, hogy miről van szó.
2012. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Próbáld ki, hogy kevesebbet iszol!
2012. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, de a többi óra is problémás, onnan pedig tuti nem engednek ki... Amúgy pedig keveset iszom így is..
2012. szept. 6. 21:16
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Az ivásnak mi köze a menstruációs vér mennyiségéhez? Milyen méretű tampont használsz? Mert lehet, hogy nagyobb nedvszívót kellene. Ha hónapról-hónapra ennyire erős a vérzésed, akkor tanácsos kikérni a gyermeknőgyógyász véleményét.
2012. szept. 7. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
2012. szept. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

próbáld ki a cickafarkfű teát :) csökkentheti a vér mennyiségét :)


16/L

2012. szept. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
tegyél fel egy tampont és a bugyidba legyen egy betét (nem tisztasági) Így lesz a legjobb
2012. szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: így szoktam csinálni... :(
2012. szept. 9. 19:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Ahogyan ezt írtad is, csak valaki nem olvas figyelmesen!

"első 3-4 napban mindig óránként vagy gyakrabban kell tampont cserélnem, néha még a betétet is."

2012. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!