Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aranyér-től késik a menstruációm?

Aranyér-től késik a menstruációm?

Figyelt kérdés
Először is, NEM lehetek terhes. aranyerem jött ki, de megvolt előző honapban is rendesen. most kezdtem el reparon kúpot használni, és valahogy nem jön meg a bajom. 4 napja késik. ha lehet igy mondani, akkor évente kb 2x van hogy 1 nappal előtte/utánna jön meg, a többi 10 alkalommal mindig pontosan. ezért is aggodom, mert 1 nap külömbség szokott lenni, az is ritkán csak.
2012. szept. 8. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, mert én is reparont kezdtem használni és 3 napja késik menim! Nem tudom mi köze lehet hozzá, de ez fura hogy nálad is ez a helyzet.
2012. szept. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

akkor valamit befolyásol úgy néz ki. de persze ahogy lenni szokott, kiirtam tegnap a kommentet, és ma megjött szerencsére.

de ha már igy alakult, azért megkérdezném, hogy te miota küzdesz aranyérrel, és mi a hatásos rá neked.

2012. szept. 9. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:
kb 2 éve "kinlódok" vele, sperti kúp és sperti kenőcs nagyon jó volt sokáig, de mintha hozzászokott volna, most kezdtem használni Reparont. Spertit azért "szerettem" mert természetes hatóanyagokat tartalmaz, igaz kicsit drágább is mint többi.
2012. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

orvosnál nem is voltál?

nekem kb 2 honapja jött ki. reparon kenőcsöt vettem, ahhoz jo volt hogy wc-re tudjak menni, de pár ora mulva ismét fájt (bár szinte egész nap ülök). hemorid kenőcs csípett, hát vettem kupot, hátha... mert igazábol nem tudom külső vagy belső e. felét használtam el, eddig nem rossz, de nem mulik el ugy néz ki.

pedig azt hittel az elején kenőcstől majd elmulik, de ugy néz ki egész életemben végigkisér. pedig csak 23 vagyok :(

2012. szept. 9. 22:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha külső akkor azt észreveszed. Természetesen voltam háziorvosnál, sebészeten, aztán inkább magánorvoshoz mentem el ahol csináltak végbéltükrözést is. Sajnos rövid ideig segítenek kúpok, kenőcsök. Neked vérzik ha igen milyen gyakran?
2012. szept. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
vérzett igen, arrol vettem észre hogy ez aranyér. bár 2 csepp vér volt, de akkor is. aztan a kenőcstől egyből abbamaradt. volt 4 nap, amikor nem használtam semmit, és a 4ik nap már megint volt vércsepp. most a kuptol szerencsére megint nincs.
2012. szept. 10. 21:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon éles fájdalom nincs? Csak mert akkor lehet végbélrepedés is, nekem gyakran bereped :( Azért majd menj el Te is orvoshoz, nem árt ha egy sebész megvizsgál, kínos de szükséges :S
2012. szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!