Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hónapban 2x menstruálni? Ez...

1 hónapban 2x menstruálni? Ez normális?

Figyelt kérdés

Szeptember elején megjött a havim 6-7nap múlva el is múlt és 1 hétre rá megint megjött.

Ez normális? Valami bajom lehet?



2012. szept. 11. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és mióta menstruálsz?
2012. szept. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és 8 éves korom óta.
2012. szept. 11. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:
nem akarlak megijeszteni,de nekem ciszta okozta,menj minél hamarabb nődokihoz
2012. szept. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha már 8 éve menstruálsz, akkor tényleg az lenne a legjobb, ha orvoshoz mennél! Remélem semmi bajod nem lesz soha az életben!!! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. szept. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet hormonzavar is, nekem az volt. menj el egy nőgyógyászhoz, de egy endokrinológust sem ártana felkeress. nekem például az is bejött ilyenkor, hogy vettem be kálciumot, de most már hormonproblémára szedek gyógyszert, kiderült az okozza. a cisztákért is általában az fele, ha megbomlik a hormonháztartás normális működése
2013. febr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az a felelős
2013. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!