Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdekelne mitől fájhat belülrő...

Érdekelne mitől fájhat belülről a "vaginám"? Nőgyógyászhoz, nincs időm elmenni és kicsit félek is,4 hónapja volt rákszűrésem, szal:azt kizárnám.

Figyelt kérdés
5 hónapja volt abortuszom, előtte soha nem volt ilyen érzésem, már a kerékpározás is fájdalmas, a nyilaló fájdalomtól! Köszönöm.
2012. szept. 11. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nőgyógyászhoz, nincs időm elmenni"


Ha elkezdünk találgatni, és a sok okostojás kitalál valami kórképet neked, akkor lesz ?

2012. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nyilván felsértették a vaginádat. De mi ezt honnan tudhatnánk? Miért nincs időd elmenni nőgyógyászhoz? Ha igazán fáj, menj el, majd ő megmondja.
2012. szept. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlenül keress fel nőgyógyászt. Ha műszeres abortuszod volt, az is lehet, hogy valamit megsértettek és nem gyógyult be jól.
2012. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
majd lesz időd elmenni ha már aludni sem fogsz tudni tőle...
2012. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha fontos az egészséged, akkor szakítasz időt arra, hogy nőgyógyászhoz menj, és nem ezen az oldalon magukat távgyógyítóknak képzelőktől várod a megoldást!
2012. szept. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok orvos, nem is akarlak téged diagnosztizálni. Csak a tapasztalatomat írom le: nekem akkor volt a hüvelyemben nyilalló fájdalom, mikor be voltam gyulladva ott bent.

Amúgy meg igenis keríts rá időt, hogy elmenj orvoshoz. Sose lehet tudni miért fáj és lehet, hogy azért leszel később meddő, mert nem lettél időben kezelve. A betegség nem játék, komolyan kell venni.

2012. szept. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valóban jó lenne orvoshoz fordulnod...
2012. szept. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mindenkinek a segitséget,szakitom magamra egy kis időt ..
2012. szept. 17. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!