Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A háziorvos felírhatja a...

A háziorvos felírhatja a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Nemsokára el fog fogyni, és szeretnék újra venni. Úgy hallottam, hogy elvileg háziorvos is felírhatja az új adagot, azonban, mivel még kiskorú vagyok, így gyermekorvosom van.. szóval aki a csecsemőkkel, meg a kisgyerekekkel is foglalkozik. Ő is fel fogja írni? Jah, és én semmilyen lapot nem kaptam a nőgyógyásztól, megvizsgált, de mondta, h csak akkor fogok vmi a postán kapni, ha baj van... szóval vigyem be a fogamzásgátló dobozát?

2012. szept. 12. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Felírhatja, de első alkalommal be kell mutatnod a nőgyógyászaton kapott igazolást. Menj vissza, és kérj.

A dobozzal semmire nem mész, akárkié lehetett.

2012. szept. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
háát ha még csak kiskorú vagy akkor nem biztos,hogy felírhatja.de azért próbálkozhatsz,hátha mégis..
2012. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász szakorvos javaslatára igen, tehát először mindenképpen nőgyógyászhoz kell menned!
2012. szept. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Felírta, nem volt probléma. Én a dobozát is elvittem, megmutatni, hogy mit szedek, azonban azt mondta, h majd vinnem kell vmikor nőgyógyásztól papírt, hogy a gépbe beírhassa. De a lényeg, h nem volt probléma!
2012. szept. 16. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!