Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet, három hete...

Mi bajom lehet, három hete késik a menszeszem?

Figyelt kérdés

A héten csináltam két tesztet is, mindkettő negatív lett. Sosem szokott késni. A nyáron volt egy méhgyulladásom, illetve többször felfáztam. Egész nyáron zokniba aludtam, mert ha nem, akkor reggelre görcsölt a hasam.

Nem diagnózis kérek, hiszen nem vagytok orvosok, de ha valaki volt hasonló helyzetben talán tud támpontot adni. Két pici gyerkőcöm van, anyósom meg nem egy segítőkész, így még legalább két hét mire orvos tud diagnózist mondani. Szeretnék kicsit megnyugodni.


2012. szept. 14. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet ciszta miatt is. Nálam volt ilyen, nem kellett megműteni, magától eltűnt következő ultrahangra, és addigra meg is jött.
2012. szept. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két éht? És ha vakbélrohamod lenne, akkor ott halnálmeg 24 óra alatt, mert épp anyósod nem jön át? Tessék elmenni orvoshoz, akár gyerekekkel együtt is, mert ez nem jó így!
2012. szept. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi az a vakbélroham?
2012. szept. 14. 13:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a súlyos vakbélgyulladás, ami hirtelen, minden előjel nélkül rendkívül erős fájdalommal jár, esetenként rosszulléttel (hányás, ájulás) és kb. egy nap van rá, hogy megműtsék, különben meghal a delikvens.


Nem azért írtam, mert neked az lenne (mert nyilván nem), csakpéldaként, hogy akkor is meg kéne oldania gyerekeket, és bár a mostani helyzet nem tűnik ilyen drámainak, most is meg kéne.

2012. szept. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy nem azért írtad, mert szerinted az a bajom. És megoldom a helyzetet, este megpróbálok időpontot kérni a dokimhoz jövőhétre.

Csak reménykedtem, hogy valaki tud támpontot adni.

Miómám van, cisztáról nem tudok!

Azért köszönöm a válaszokat!

2012. szept. 14. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!