Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom hogy ez mi lehet?

Nem tudom hogy ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Minden pár hónappal ezelőtt kezdődött, nagyon fájt alul a hasam szúró fájdalmat éreztem a derekam le akart szakadni és erős fehér folyásom volt.Elmentem a nőgyógyászhoz ott azt hitték h terhes vagy ezért elküldtek terhességi vizsgálatra és adtak gyógyszert is. A tesztem negatív lett ezért elkezdtem szedni a gyógyszert a folyásom megszűnt de a szúró fájdalmaim erősebbek lettek.Már 2 napja enyhe kicsi barna folyásom van. Szex közben is nagyon fáj a hasam. Nem tudom hogy ez most mire utalhat vagy mi lehet.

2012. szept. 14. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
A barna folyás nem lehet, hogy a gyógyszertől van? Ún. pecsételő folyás...alhasi fájdalom: felfázás, esetleg megfázott a méhed. De ha ennyire fáj miért nem mész vissza a dokihoz?
2012. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
68%
lehetséges hogy felfáztál, de mindenképp menj vissza a dokihoz és mutasd meg, ne hogy komolyabb baj legyen.. ez nem játék !
2012. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Azért nem mentem vissza mert akárhányszor mentem mindig zárva volt pedig volt amikor előre oda is telefonáltam. Sokan azt mondták h petevezeték gyulladás de már nagyon szenvedek vele csak nagyon meglepődtem a barna folyáson. Jövőhetén amint tudok elmegyek
2012. szept. 14. 22:00
 4/10 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy a gyógyszertől van mert amikor abba hagytam a gyógyszert akkor nem volt semmi féle folyásom de amikor megjön akkor is jobban fáj a hasam.
2012. szept. 14. 22:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Es meg valami fontos: jo legyen a nogyogyaszod es turelmes! Ha ugy erzed, hogy felvallrol veszi a dolgodat ( pl nem vizsgal meg, nem kuld el vmilyen vizsgalatra) akkor keress fel egy masikat! Ez tenyleg nem vicc!
2012. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Azt elfelejtettem oda irni h hányingerem is van meg tüzel az egész fejem. Nagyon meg vagyok ijedve.
2012. szept. 14. 22:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Tüzel a fejed? Mármint lázas vagy? Azt azért nézd meg...

Hasi ultrahangra nem utaltak be? Én nem foglak ijesztgetni semmivel, jobb, ha orvos lát, vizsgál meg, de ha a nőgyógyászodnak ezeket mind elmondtad, és csak nézett, mint borjú az új kapura, akkor szerintem jobb, ha felkeresel egy másik nőgyógyászt, aki tényleg odafigyel a páciensre. És mindenképp mondd el az összes tünetedet neki, mert én is jártam már így, hogy kijöttem az orvostól, és ezt-azt elfelejtettem neki említeni. Ha arról van szó, akkor addig járj a nyakára, míg nem küld el vizsgálatokra. Idősebb női rokonnak nem beszéltél ezekről a panaszaidról?

2012. szept. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyok lázas csak a fejem ég de közben fázom de lázas nem vagyok. Minden elmondtam az orvosnak mikor ott voltam csak "bunkó volt" és azt hitte hogy terhes vagyok és nem is foglalkozott velem.Beszéltem a háziorvosommal aki azt mondta valószínűleg petevezeték gyulladás és hogy mennyek el a következő héten a nőgyógyászhoz de szerintem mást fogok keresni minden féle képen.
2012. szept. 14. 22:26
 9/10 anonim ***** válasza:
,,Imádom" ha egy orvos ilyen nemtörődöm...Nem tudom, hogy hol élsz, vagy ott hogy működik, de ahol én élek, itt ahhoz a nőgyógyászhoz megyek, aki épp bent van, vagy akihez akarok. Tehát ha kedden Kiss Józskánál voltam, de szerdán már a Tóth Izoldához akarok menni, akkor úgy is lesz. Az embernek (ebben is) szívósnak kell lennie, mert az egészségedről van szó. Sok sikert kívánok, és ha gondolod, akkor majd írd meg, hogy mi volt, mert érdekel! Én is lehet, hogy felfáztam, mert nekem is nagyon szúr az alhasam, de nekem elég 1 perc is a hideg talajon, hogy újra és újra felfázzak:/
2012. szept. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket és amint elmegyek írni privát üzenetet hogy mi és hogy volt. Ha az orvos meg nem fog normálisan ellátni megint akkor most már ki fogom nyitni a számat.
2012. szept. 14. 22:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!