Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, ha visszatérő...

Mit csináljak, ha visszatérő gombás fertőzésemvan? Valami ami másnak segített?

Figyelt kérdés
Már fél éve tart ez az állapot.Nőgyógyász és megállapította,hogy bakteriális fertőzésem van,plusz gombás fertőzés.Kaptam gyógyszert 2hétig szedtem és elmúlt.Aztán megint visszajött menstruáció előtt pár nappal.Megint doki akkor 2féle candida gomba,megint 10nap kezelés tünetmentes voltam,de egy hét múlva megjön és megint előjött a túrós váladék(nem viszket,nem ég) Minden hónapban járok nődokihoz,páromat is mindig kezelik,nagyon odafigyelek a tisztálkodásra is....Elkeseredett vagyok :( Valaki aki hasonló cipőbe jár és elmúlt neki.....?!
2012. szept. 17. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy éppen a túlzott tisztálkodástól jön mindig elő? Különböző intim mosakodók és egyebek tönkretehetik a hüvely természetes védekezőképességét.
2012. szept. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a túlzott tisztálkodástól lehet, mert nem csak a káros baktériumokat ölöd meg, hanem azokat is, amik védenék a hüvelyedet a fertőzésektől.
2012. szept. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát már tényleg mániákusan odafigyelek mindenre,de akkor mit kéne csinálnom?Mi az ami segített másoknak?
2012. szept. 17. 17:30
 4/6 anonim ***** válasza:

11682-re nézd meg a választ:

[link]

2012. szept. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,a hüvelyflórámat is állandóan próbálom visszaállítani,de eredménytelen ezekszerint
2012. szept. 17. 18:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Én évekig hasonlóval szenvedtem, az orvosommal már mindent kipróbáltunk, de semmi változás nem történt. Aztán ajánlotta, hogy használjak Intim Segítséget, mert lehet, hogy a tusfürdőm csinálja az egészet és ez csak valami reakció az ellen. Hát nem igazán akartam elhinni, de végülis igaza volt... Lekopogom, azóta ilyen problémám nem nagyon volt.

Amúgy nem lehet, hogy a párod közeledése váltja ezt ki belőled? Nem te lennél az első... :/

2012. szept. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!