Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cypromix fogamzás gátlót...

Cypromix fogamzás gátlót szedek most tartok a 3. levélnél azaz lassan 3hónapja szedem. Az elsö hónapnál semmi különleges dolog nem volt, a 2. levélnél viszont a menstruációm után pecsételô vérzés és barnázásom is volt/van. Ez mitôl lehet? ://

Figyelt kérdés

#menstruáció utáni pecsételô vérzés és barnázás #Mitôl?
2012. szept. 18. 20:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Ahogy beszedted a levelet azaz a 21szemet vártál utána egy hetet és megint elkezdted, vagy a menszeszed elsô napján vetted be?
2012. okt. 8. 13:09
 2/2 Nikolett_'90 válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy még kell-e válasz a kérdésedre, de tapasztalatból írom, meg orvosom is mondta, hogy a pecsételő vérzés az attól van, mert elkezdted szedni a gyógyszert és a szervezeted így fogadja be. Helyre áll magától(ha jó és számodra megfelelő gyógyszert ajánlott az orvosod).

De ugye már elmúlt a pecsételésed? Ha nem, irány a doki! Első fogamzásgátlód amit szedsz?


Nekem azt mondta az orvosom (bár én régóta szedek f.gátlót), hogy a menstruáció első napján kell elkezdeni szedni, beszeded az adott levéllel, vársz egy hete. Ekkor jön meg a menstruációd. Majd eltelik az egy hét, elkezded szedni a következő levelet.

Remélem, tudtam segíteni! :-)

2012. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!