Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mással is előfordult már hogy...

Mással is előfordult már hogy egy hónapban kétszer menstruál?

Figyelt kérdés

Normálisan megjött a hónap elején kb egy hétig tartott most meg 14 napelteltével ilyen barnás váladékszerű jön a hüvelyemből ami nem tudom hogy rendes vérzésbe fog e átcsapni. Nekem iylen még nem volt! Kb pár hónapja eléggé pontosan jön meg, max egy nap eltérés van. Semmiylen fájdalmat nem érzek, gyógyszert nem szedek,Terhességet kizárnám.

szerintetek? mással is volt már ilyen?

22/l


2012. szept. 20. 08:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ez ovulációs vérzés.
2012. szept. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és erről mit kell tudni? mindenkinél előfordulhat? iylen még nekem nem volt. Elmúlik a barnázás és rendesen meg fog vajon jönni?
2012. szept. 20. 08:34
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
velem rengetegszer előfordult, főleg az elején, amikor még nem állt, be, vagy amikor nagyobb stressznek voltam kitéve. lassan 10 éve menstruálok ez alatt az idő alatt kb 10x fordult elő. ha hosszabb ideig fennáll, akkor keress fel egy orvost, mert könnyen vérszegény leszel.
2012. szept. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

hat en 26 eves vagyok es iden tortent meg ez velem legeloszor, 2x jott meg egy honapban. egyszer honap eleje korul kb 8-an, aztan 20-an is. kovetkezo honapban nem jott meg a honap elso feleben ahogy szokott, de meg 20-a korul sem, csinaltam vagy 3-4 terhessegi tesztet mind negativ lett, aztan 30-an megjott nagy nehezen es mar 4 honapja akkor jon meg, atallt. de hogy mitol miert? elvileg pedig semmi bajom nincs.

szoval a lenyeg: velem volt mar ilyen

2012. szept. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
mindig vérszegény voltam egy kicsit de akkor eddig miért nem jelentkezett ? miért pont most? na midnegy várom hogy mi lesz
2012. szept. 20. 08:41
 6/13 A kérdező kommentje:
de neked úgy jött meg h. rendesen véreztél vagy csak barnázás volt?
2012. szept. 20. 08:43
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ketto kozott. eleinte barna volt, nem is akartam elhinni hogy most megjott, de fajt a hasam is mar masnapra meg erosodott a verzes is, hat egy gyenge menzesznek mondanam.
2012. szept. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

most jobban utánanéztem és írják azt hogy előfordulhat a barnázás ovulációkor,

"Az a barnázás, amely a ciklus közepén, vagy a következő esedékes menstruáció előtt 10-14 nappal jelentkezik, szinten normális. Ez a barnázás ovulációs barnázás. Egy enyhe ovuláció alatti barnázás a kiváló termékenység jele! A ciklus közepén jelentkező barnázásnak 2 oka ismert:


amikor a petesejt kitör a tüszőből, ilyenkor egy kis vérzés előfordulhat.

amikor ovuláció alatt egy hirtelen és rövid ideig tartó ösztrogén szint emelkedés történik, ami arra készteti a méhnyálkahártyát, hogy egy kis része ledobódjon."


"Egy enyhe ovuláció alatti barnázás a kiváló termékenység jele! " eddig akkor vmi gubanc volt vagy most értem be igazán.Ez most már mindig így lesz?

2012. szept. 20. 08:57
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
igen,ciszta miatt
2012. szept. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Dehogyis, minek ijesztgeted!


előfordul a középidőben ilyen, nem minden alkalommal lesz ez.

Ha nincs semmi más panaszod, akkor ne törődj vele, a következő alkalommal valószínűleg nem lesz.

2012. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!