Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász Klion-D 100...

A nőgyógyász Klion-D 100 hüvelytablettát és Klion 250 mg tablettát írt fel nekem. Hogyan szedjem?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy, amíg én használom a hüvelytablettát (10 napig tart), addig a párom szedje be a szájon át szedhető tablettából mind a 20-at, vagy szedjem én is a tablettát? És, ha én is szedem meg ő is, akkor a 20 tablettából, minden nap 1-et vegyünk be, és így 10 napig tart, vagy reggel és este 1-et és így 5 napig fog tartani?

2012. szept. 20. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Erről az orvost kellett volna megkérdezned.

Hívd fel telefonon, és megmondja.

2012. szept. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában a nődokik 2 dobozzal szoktak felírni, hogy mindenkink legyen 1-1. Szerintem hívd fel, hogy ilyenkor mi van, ha nem tudod elérni, akkor menj be a gyógyszerészhez. Ő mégiscsak jobban tudja, mint itt bárki.
2012. szept. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem magánrendelésen voltam és az történt, hogy több receptet kaptam és nem vettem észre, hogy a Klionos recepteket nem hoztam el. Az orvos elküldte a receptet egy ott dolgozó ismerősünkkel, ő azt mondta, hogy a tabletta felét nekem is szednem kell, de azt nem tudom, hogy nap 1-et vagy 2-őt. A gyógyszertárban azt mondták, hogy napi 2-őt, de nem tudhatta, hogy csak én szedem-e. Az orvos direkt mondta, hogy a páromnak is szednie kell gyógyszert, úgyhogy, ha nekem is 20-at kéne bevennem, akkor kétszer írta volna fel.
2012. szept. 20. 09:24
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért gondolom, hogy elég a fele nekem, mert én kaptam mellé hüvelytablettát is. A páromnak nincs tünete, úgyhogy szerintem elég neki is a fele. Az lenne a fő kérdés, hogy napi 1 tabletta vagy 2 legyen?
2012. szept. 20. 09:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor 10-10, napi 2x1. Szerintem.
2012. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!