Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használhatok normál tampont,...

Használhatok normál tampont, ha pár hete vesztettem el a szüzességemet, vagy kezdjem így is minivel?

Figyelt kérdés

Még nem használtam tampont, de szeretnék, mert a betét kényelmetlen tud lenni, csak eddig nem mertem, meg félek, hogy átázik. 2-3 hete szexelek a párommal, már nem vérzek közben, kényelmes a szex.


Mivel kezdjem?


2012. szept. 23. 14:13
 1/2 anonim válasza:
Nyugodtan kezdheted normállal is. : )
2012. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugodtan használhatsz normál méretű tampont. Arra mindig figyelj, hogy a vérzés erősségének megfelelőt helyezz fel. Gyengébb napokon minit, túl erős napokon, v. ha nem fogod tudni cserélni időben akkor kipróbálhatod a super méretet is. Ha élsz már nemi életet ez nem okozhat gondot!

Ne feledd, hogy max. 6 óra elteltével cserélni kell, akkor is, ha még nem telt meg. Ha kicsit meghúzod és könnyen megy, akkor megtelt, ha nem indul el, akkor még maradhat.(6 órán túl nem, mert fertőzés forrása lehet!)

2012. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!