Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes vagyok vagy csak...

Terhes vagyok vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Kt hónapja volt egy lyukas gumis esetem, vettem be esemny utánit. Azóta ktszer is megjött de a második ksett. Se hányingerem, se szdüls, se pisilsi inger, semmi terhessgi tünetem nincsen csak hztam egy kicsit. Mgis flek attól hogy terhes lehetek. Van rá esly? Vélemények?

2012. szept. 24. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Ha ennyire félsz, mi a francért nem csinálsz egy terhességi tesztet?

Vagy szerinted az lesz, amit megszavazunk? Ha többen írják, hogy terhes vagy, akkor terhes vagy, ha többen azt, hogy nem, akkor nem?

2012. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély, elsőnek igaza van vegyél tesztet :)
2012. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az esemény utáni néhány hónapra belebarmol a ciklusodba,valószínű nincs mitől félned,de tényleg csinálj tesztet.
2012. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teszt és nőgyógyász. Az a tuti.
2012. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nőgyógyászt ezért?????

csinálj egy tesztet.

2012. szept. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tesztelj és megnyugszol. De szerintem ha volt menstruációd, kicsi az esély. A tabletta bezavar a ciklusba.
2012. szept. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!