Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet attól hányingerem hogy...

Lehet attól hányingerem hogy egész nap nem ettem mert nem volt undorom a kajához plusz most estére meg is jött?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bizony. Szerintem a vércukorszinted lement valamit egyél akár kívánod akár nem mindegy mit egy szelet kenyér is megteszi.
2012. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, üres a gyomrod, azért is érezheted. Nekem reggel jött meg, igaz ettem, de a fájdalomtól nekem is hányingerem volt.

Ha most tudsz akkor egyél egy pár falatot, és ha nagyon hányingered van, akkor B6, ha görcsölsz is, akkor Algoflex M (vagy amit használsz)

Kitartás :)

2012. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! Még nem görcsölök, az majd később lesz, ahogy ismerem a mensimet.

Az előbb ettem ilyen korpás kekszet, pár darabot. Úgy érzem, enyhült. :) Pedig nagyon nem kívántam.

2012. szept. 25. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyél még pár falat bármit, ami úgy érzed lecsúszna, üres gyomorral aludni se jó és arra meg gyógyszert se lehet bevenni. Ja, tipp: egy pohár kóla elkortyolgatása enyhíti a hányingert, nekem be szokott válni.
2012. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!