Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan helyezzem fel a hüvelyk...

Hogyan helyezzem fel a hüvelykúpot, úgy, hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés

Nemrég voltunk nőgyógyásznál, aki felírt nekem egy hüvelykúpot, ami olyan 2 cm nagy hosszra is és szélességre is. Ez életem első hüvelykúpja és amikor felhelyeztem eléggé fájdalmas volt, és égett is az egész hüvelyem. Ez normális, vagy valamit rosszul csináltam? Mit tegyek, hogy ne fájjon?

Köszönöm a válaszokat!

12/L



2012. szept. 26. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem volt a hüvelykúp dobozában applikátor? Azzal könnyebb a felhelyezés.
2012. szept. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szélességre max. 1 cm lehet, biztos nem kettő! Kifejezetten kúp, v. hüvelyben oldódó tabletta?

Kenőcsöt nem kaptál? Mert akkor rakjál belőle egy keveset a kúpra/tablettára, hogy síkos legyen. A kúpot meleg víz alá is márthatod, könnyebben csúszik.

Én hüvelytablettát használtam anno, még szűz lányként. Volt hüvelykenőcsöm is, azzal bekentem, így könnyen fel tudtam helyezni, semmi kellemetlenséggel nem járt.

2012. szept. 27. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lazulj el, mert ha félsz, összehúzódnak a hüvelyed izmai és azért nem megy fel.
2012. szept. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem féltem. Nem, nem volt semmi a dobozban, csak 10 db kúp, mivel ez egy gyógyszertárban kevert gyógyszer.
2012. szept. 27. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!