Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek? (Betét) A...

Mi a véleményetek? (Betét) A többi lent.

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye a Rossmann saját márkás betéteiről?Tud annyit,mint egy Always v. a legjobbat érdemes használni?Műanyag v. "finom" pamut érzete van? Köszi a segítséget előre is :)
2012. szept. 27. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Rossmann saját márkás tampont használok, az teljesen jó:) gondolom akkor a betét se lehet rossz.
2012. szept. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki! mindenkinek más a megfelelő. nekem pl a gagyibbaktól viszket odalent.. az always és a libresse nálam bevált. :)
2012. szept. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevált a Rossmann betét: vékony, pamuthatású, jó nedvszívó képességű (bár erről annyira nem tudok nyilatkozni, mert tamponozok, csak első és utolsó napokban használom, amikor alig vérzek), az ára is jó.
2012. szept. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom.Én az Aldis betétet használom legtöbbször(vagy Always-t),az is pamutos,jó nedvszívó és vékony.Ehhez képest jó ára van.
2013. jan. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én dzsungel vagyok odalent, tök mindegy milyen az anyaga, nem érzem! De mikor borotváltam akkor se tűnt fel soha, hogy valamelyik kényelmetlen lett volna.

Az Always eü betétet szeretem legjobban, nagyon bevált. Rossmannosból csak tisztaságit szoktam venni, azzal sem volt gondom.

2013. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem a dm márka tetszik, és a naturella is bevált. szerintem a tesco-s sem rossz.
2013. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :) jöhetnek még válaszok!
2013. jan. 28. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!