Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációm elmúlt de szex...

Menstruációm elmúlt de szex után megint megjött?

Figyelt kérdés
Egy teljes napja elmúlt a menstruációm és szexeltem a barátommal (nem ez volt az első ), másnap reggel mikor felkeltemmegint véreztem ez mostanság minden hónapban így van! Tudnátok segítenin nekem hogy ez miért van :S?

2012. szept. 27. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Van aki szex után vérzik egy kicsit, velem is volt már ilyen.
2012. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen. Szerintem ez azért lehet, mert ugye menzesz alatt egy nagy sebed van a méhedben. És ha rögtön menzesz után szexelsz, akkor felszakadhat a seb a vérbőség vagy az orgazmus hatására és azért vérzel újra. De ez csak egy ötlet.
2012. szept. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ravasz ám a menstruáció, mert még lehet ott kis vér akkor is, ha már azt hitted, hogy elmúlt és mivel "megbolygatják" kijön. Ha csak ilyenkor van így, akkor szerintem sem kell megijedni. Ha viszont többször is a hónapban, akkor doki.
2012. szept. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!