Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 eves vagyok es 166cm es 47...

16 eves vagyok es 166cm es 47 kg. Mostanaba fohytan lev50 kgrol 47 jgra ugy h napi kb 1200 kclt vittem be. De a menszeszem mar 2 honapja nenmm jott meg! Ha ujra elkezdek enni rendesen akk viszaall a menzesz?

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:

1200??? Az nagyon kevés... Bánj jól a testeddel, szeresd magad, légy jó magadhoz, ez LÉTFONTOSSÁGÚ!!!!

Figyelj, mi az oka annak, hogy megvonod magadtól az ételt? Azt hiszem, ezzel a témával sürgősen foglalkoznod kell...

2012. szept. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A hasamrol fogyni szerettem volna ez sikerult is . A sporta az a gondom h nem vagyok tul kitarto de a kajaba megszoktam h keveset eszek es igy le is ment a feleskeg.de most izgulok h mi van a menzrsszel? Irvoshoz nen akaroj menni.
2012. szept. 27. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, a nőknek évente kell járni nődokihoz rutinellenőrzésre. Én is rühellem, de fontos, jobb, ha megbarátkozol ezzel.

Holnap kezdheted is: kérj időpontot, s ha ott vagy, mondd el mi van, s hogy most vagy először. Meglátod, a nődokinak épp olyan oda belenézni, mint a gégésznek a torkodba...

2012. szept. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha újra eszel rendszeresen, megfelelő mennyiségben, akkor újra meg fog jönni. Én arra gondolok, hogy azért maradt el a menstruációd, mert megvontál kb mindent magadtól és a tested csak a túlélésre koncentrál. A menstruációnak meg ugye a fajfenntartásban van nagy szerepe, így az most eltörpült.

Amúgy ne fogyózz, teljesen jó a súlyod.

2012. szept. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igyekszem rendesen enni és ha nem jön meg mostanába akkor mindenképp elmegyek dokihoz!
2012. szept. 28. 19:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, te nem a feleslegedből adtál le, hanem a normális testsúlyodnál kevesebből még fogytál is. Most akár tíz kilót is hízhatsz, akkor lennél közepes testsúlyod. Most szinte csontváz vagy, ezért nem menstruálsz.
2012. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1. és 3. vagyok. Keresd meg az iskolapszichológust. Testképzavar, evészavar stb...
2012. szept. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kóros soványság egyik szövődménye a menstruáció elmaradása.
2012. szept. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!