Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi gombás fertőzésem van,...

Nemi gombás fertőzésem van, vettem Canesten Combi-t, felraktam a kúpot, de fáj, valamit elrontottam? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem tudom,felraktam....de érzem hogy ott van és fáj,kicsit,egy nagyin kicsit látszik,hogy ott van.Beljebb nem tudom.Az úgy jó?Vagy valamit elrontottam?Még soha nem csináltam ilyet,kérlek segítsetek!13/Ja és kézzel raktam fel,nem mertem azzal az izével amit adtak hozzá...

2012. szept. 28. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt este lefekvés előtt kellett volna felrakni. úgy kell ahogy a tampont az ujjad is elég hozzá. Amúgy szűz vagy még???Mert ha jól olvasom 13 éves vagy....Miért nem mész orvoshoz inkább?Vagy anyukádnak szólj.Az nem lehet kivülről látni,mert akkor úgy nem jó....
2012. szept. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,még szűz vagyok,de most mit csináljak?Már nem tudom kivenni,nagyon olvad.
2012. szept. 28. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor hagyd...vagy valahogy szed ki,nem baj ha olvad,guggolj le úgy lejeb jön....hogyan jutott az eszedbe szűzen berakni?azért nem ment oda rendesen fel.Anyukád tudd róla,hogy beteg lettél?Miből vetted meg a gyógyszert mert nem olcsó.Használd a krémet ,kend be vele a nunidat ott ahol viszket,de ne nyúlj be vele....kérd meg anyukádat vigyen el orvoshoz....
2012. szept. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

És sikerült magadat diagnosztizálnod 13 évesen orvosi végzettség nélkül??? Azta....


Guggolj le, próbálj nyomni hátha kijjebb csúszik és ki tudod húzni. Utána slattyogj oda anyukádhoz és menjetek el szépen együtt egy gyermek nőgyógyászhoz.

2012. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ebből az a tanulság, hogy ha baj van, nem magadtól kell diagnózist felállítani, hanem orvoshoz kell menni. Majd ő megmondja, hogy pontosan mi bajod van, és milyen gyógymódra van szükséged.
2012. szept. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most már tök mindegy, nem fogod tudni kiszedni. 3 dolog miatt fájhat:

1. megsértetted a szűzhártyádat, ha még szűz vagy

2. gyulladt a hüvelyed, ettől érzékeny, csípi a gyógyszer

3. allergiás vagy valamelyik összetevőre (ez nagyon ritak, szóval inkább a másik kettő)


Viszont ha nem rakod elég mélyre, úgysem hat.

És igazuk van a többieknek, fogalmad sincs, mi bajod, nem csak gombád lehet, és nem is minden gombára jó.

Ráadásul van szájon át szedhető gyógyszer is (receptes), indokolt esetben felírja az orvos, és nem kell kínoznod magad.


Anyukád vigyen el dokihoz.

2012. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kérdező első vagyok meg aszem a 2.is:)jobban vagy?anyukádnak szóltál?
2012. szept. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!