Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan helyezzem fel megfelelő...

Hogyan helyezzem fel megfelelően a tampont?

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:

A tampon dobozában találsz használati utasítást.:)


Egyébként: az a lényeg, hogy olyan mélységig helyezd fel, hogy "kényelmes" legyen, tehát ne is érezd, hogy ott van. Ezt igazából szerintem csak kitapasztalni lehet.:) Nem tudom, hogy csak én vagyok balf.sz, vagy mindenki így jár vele először, de én spec. amikor először használtam, éppen, hogy felhelyeztem, és elég rossz volt, nem is bírtam sokáig, mert nyomott. Szerintem 2-3 próbálkozás után már simán menni fog.:)

2012. szept. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igazából én a minivel is szenvedek mert a kezdetektől fogva nem tudom felrakni! mitől vagyok ennyire szűk??
2012. szept. 28. 23:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog, hogy azért nem tudod felrakni, mert túl szűk vagy. Ha máshogy nem megy, guggolj le. Ha úgy sem megy, akkor nem tudom, mi van:D
2012. szept. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem kéne orvoshoz fordulnom e miatt??
2012. szept. 28. 23:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok vele, mint Te. Szerintem emiatt orvoshoz egyáltalán nem kell fordulni. :D

Biztos, hogy nem szűkek vagyunk, egyszerűen csak rossz lehet a technikánk (szerintem). De gondolom, pár próba még, és utána menni fog.

2012. szept. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Badarság lenne e miatt orvoshoz menned egyszerűen csak nem elég tágulékony a szűz hártyád.
2012. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!