Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan lehet magunkon eszreven...

Honnan lehet magunkon eszrevenni azt hogy vajon ez veteles vagy menstruacio? , ha nem is tudunk arrol hogy allapotosak vagyunk.

Figyelt kérdés
Tudom,hogy hulyen hangzik a kerdes,de 11 nappal kesobb jott meg a menszeszem es csak masfel napig tartott,mondjuk amugy is 3 napig szokot.
2012. szept. 30. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában az ilyen - hosszabb késés utáni rövid vérzés - a legtöbb esetben inkabb beágyazódást jelenthet.
2012. szept. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vetélésnél inkább az erősebb vérzés és a görcsök jellemzőek.

De csinálsz egy tesztet és kiderül...ugyanis a HCG még egy ideig ott van a szervezetben...

2012. szept. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de abban az egy napban elegge eros verzesem volt,foleg mikor raultem a wcre akkor urult ki belolem eleg sok,nem darabos hanem nyalkas,elegge megijedtem.
2012. szept. 30. 16:58
 4/5 A kérdező kommentje:
szerda delutani teszt negativ lett.
2012. szept. 30. 16:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem így volt. A tesztem is már pozitív volt. 3 napig tartott és az első nap rengeteg alvadt vér távozott belőlem.
2012. okt. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!