Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HA egy ANYA úgy nemiszervenn...

Nagy Edmond kérdése:

HA egy ANYA úgy nemiszervenn veri (nem ököllel) lányát tehát veri azt jelenti sokszor oda ütött. (KB még két hét a természetes menszesz-ig, ) hogy idő előti menstruációt okozot, és nem "megszokott a vérzés" ENNEK LEHET-e későbbi életéra szövődménye?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez lehet sérülésből fakadó vérzés. De ki ilyen hülye, hogy puncin veri a lányát?
2012. okt. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló . Pontosan tudja a lány ,hogy az anya okozta a vérzést hogy ott verte meg :( mint irtam a RENDES MENSZESZ KB:2 hét mulva kelett volna hogy megjőjön :(
2012. okt. 1. 10:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. ki az a hülye ember aki puncin veri rendszeresen a gyerekét??

2. Azért mert valakit rendszeresen puncin ütögetnek, legfeljebb a külső felülete fog piros lenni, és fájni fog neki egy kicsit. A menstruációja ettől nem fog hamarabb megjönni.

3. Semmi köze nincs a menstruációnak a külső szervhez a a puncihoz. Nem a punci miatt jön meg a nőknek. Hanem a petefészek miatt, amikor onnan leválik a nem megtermékenyített petesejt, és a hámsejt ilyenkor sebet képez ami vérzés formájában távozik. Ezt nevezzük menstruációnak..

2012. okt. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ennek semmi köze a menzeszhez, elkell menni orvoshoz, hogy mi vérzik mert komolyabb baja is lehet!
2012. okt. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha meg hamarabb jött meg neki, az nem azért van, mert puncin verték, hanem a stressz miatt.

De ettől még nem lesz szövődménye, csak annyi hogy nem áll be neki a normális, rendszeres menstruáció..

2012. okt. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tudom, hogy az anyja verte puncin a lányát, csak azt nem értem, hogy miért.
2012. okt. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk én személy szerint először is az édesanyát küldeném orvoshoz! -.-"

Másrészt jól írta az egyik válaszoló, hogy a lánynak is orvoshoz kéne mennie, mielőtt nagyobb baja nem lesz!

2012. okt. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!