Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van az, hogy újabban a...

Mitől van az, hogy újabban a vérzésem mindig teliholdkor kezdődik? Mi lehet az összefüggés?

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Kezdesz farkasemberré válni.
2012. okt. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Számítottam hasonló válaszokra. :D

De komolyan kérdeztem, mert nekem ez nagyon furcsa.

2012. okt. 1. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Azért mert a holdciklus 29 napos, és a női ciklus holdciklus függő, és általában nem is 28, hanem 29 nap. A nők többségének holdtöltekor jön meg a menstruációja.

Ezzel a kérdéssel Dr Czeizel Endre foglalkozott sokat, szerintem a neten bővebben is olvashatsz róla.

2012. okt. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De nekem sosem áll be 28-29 napra. Van, amikor 5, van, amikor 3 hétre jön meg, és ez egy ideje mindig egybeesik a teliholddal.
2012. okt. 3. 08:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha egyszer 3 máskor meg 5 hét telik el a két menzeszed között, akkor kizárt, hogy mindig teliholdkor jön meg!!!!

Olvasd el figyelmesebben amit írtam: a holdciklus 29 napos, és ez nem változik!!!! Nincs az, hogy hol 3 hetente, hol 5 hetente van telihold. Mindig 29 naponta!!!!

2012. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hiába, marad az 1. verzió.

Vámpírfoga is fog nőni, ez lesz a következő holdtöltekor.

2012. okt. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!