Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciklus közepén, normális ha...

Ciklus közepén, normális ha tapintok a mellemben ilyen csomó félét?

Figyelt kérdés
Rendszeresen ellenőrzöm a melleimet,menszesz után kb 2 nappal szoktam,akkor nem éreztem,most fürdésnél éreztem a mellem alsó részén ilyen duzzanat félét,de pl utánna is nézegettem,és akkor nem éreztem.Lehetséges hogy valami mirigyet tapintottam?Fáj is mellem,ez nálam normális mindig fáj már a középidőtől.Juniusban voltam mell uhn,ott rendben volt minden.Mirigyes a mellem ennyit mondott a doki.Ja és még annyit,hogy miért nem mindig kitapintható a mirigy pl?Gondolom ha daganat lenne,azt mindig lehetne érezni?
2012. okt. 2. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

A daganat valóban nem múlik el.

Mindkét melledben érzed?

2012. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem csak az egyikben,de azt se mindig.Ma vettem észre,de eléggé fáj a mellem,mondjuk ilyenkor nem is nagyon szoktam vizsgálgatni.
2012. okt. 2. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!