Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Észreveszi a nőgyógyász, hogy...

Észreveszi a nőgyógyász, hogy szűz vagyok, vagy nem?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, de szoktam maszturbálni vibrátorral, tehát gyakorlatilag szűzhártyám már nincsen.


Ha megyek majd első vizsgálatra, meg fogja kérdezni, hogy szűz vagyok-e még. Mit mondjak, hogy igen, vagy nem? Mert ha azt mondom igen, szerintem észre fogja venni, hogy nem vagyok olyan szűk. Viszont ha azt mondom, hogy nem vagyok szűz, akkor hazudok.


Mit mondjak?


2012. okt. 4. 21:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
Azt hogy vibrátorral szoktál játszani. Nőgyogyásznak elmondhatod. Szerintem látott/tapasztalt már cifrábbakat. :D
2012. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
37%
Volt benned bráner? A válasz nem, tehát szűz vagy. Még ha a ruhatartót is feldugtad magadnak, akkor is az vagy.
2012. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
De ha azt mondom, hogy szűz vagyok, akkor végbélen keresztül fog megvizsgálni. Annak meg nem lenne értelme, mert kárt nem tenne bennem hüvelyi úton.
2012. okt. 4. 21:07
 4/27 anonim válasza:
90%
ha megkérdezi és azt mondod igen nyilván tudni fogja hogy masztizol így sztem nem fog belekötni mert semmi köze hozzá
2012. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
32%
Végbélen keresztül?Ki mondta neked ezt a bődületes marhaságot?Még is mit látna a végbeledben?Hogy a méhedet és semmi egyebet nem az fix!
2012. okt. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
89%

1. Semmi köze hozzá.

2. Ő egy idegen, kit érdekel hogy mit gondol? Ha az anyád lenne a nő gyógyász akkor megérteném az aggályaidat, de így semmi értelme.

2012. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

A végbélen keresztüli vizsgálatot több helyen is olvastam már, onnan gondoltam.


Egyébként igazatok van, semmi köze hozzá. Köszönöm szépen mindenkinek! Ment a zöld kéz :)

2012. okt. 4. 21:17
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Mond az igazat: férfitől igen, a kezemtől nem. Eleve nem kell hazudni, ha nem kell. Azt annyi.
2012. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
46%

Ne aggódj nem fogja szóvá tenni akármit tapasztal a szűzhártyádon.

Végbélen át nem vizsgálnak. Vagy miért mész hozzá? Mi a panaszod?

2012. okt. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ha az orvos nem akar hüvelyen keresztül vizsgálni, Te viszont azt nem akarod, hogy végbélen keresztül vizsgáljon, akkor őszintén mondd el, hogy szoktál vibrátorral maszturbálni. Ne aggódj, ez neki annyit jelent, mintha az időjárásról beszélnél.
2012. okt. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!