Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Escapelle? Segítség.

Escapelle? Segítség.

Figyelt kérdés
Az az én kis történetem, hogy szeptember 9.-én kellett bevennem Escapelle nevű esemény utánni tablettát. A kis baleset után kb. fél órájára rá be is vettem. Utánna 4-5 napig barnafolyásom volt. Szombaton érzékeny lett a mellbimbóm és nincs fehérfolyásom. Tegnap kellett volna megjönni-e. Szerdán teszteltem, halvány negatív volt. Az a kérdésem hogy lehet terhesség ? vagy ez ilyenkor normális ?
2012. okt. 5. 17:23
 1/6 A kérdező kommentje:
jaj és még annyi, hogy a ciklust a pecsételő vérzéshez vagy a normális ciklushoz számítsam ?:)
2012. okt. 5. 17:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy halvány negatív? Olyan nincs:D Vagy negatív, vagy pozitív, a pozitív az lehet halvány...
2012. okt. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát kijött az 1 csík de nem tudom, nem olyan erős piros,hanem rózsaszín csík :D
2012. okt. 5. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem ment rá elég pisi.
2012. okt. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem és a barátnőmnek is segitett ez a tabletta, én is aggódtam, de nem lettem terhes. Mivel ez hormon készitmény ezért megzavarhatta a ciklusod lefolyását. Csinálj még egy tesztet ha meg akarsz nyugodni. De szerintem felesleges.
2012. okt. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :) remélem semmi probléma nem lesz :)
2012. okt. 7. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!