Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon terhes lehetek?

Vajon terhes lehetek?

Figyelt kérdés
18/L vagyok, a menstruaciom legutoljara szeptember 5-en jott meg, 17-en elvesztettem a szuzessegem.Ovszert hasznaltunk a baratommal, nem elvezett el bennem, ovszerrel semmi baj nem tortent, megis kesve erkezett meg a menstruaciom, vagyis ma, de nagyon gyenge...Ma volt hanyingerem, remelem nem vagyok terhes, tudom, hogy nem lehetseges, mivel mondom ovszert hasznaltunk es nem elvezett el bennem es a gumi se maradt bennem vagy szakadt ki...Nem tudom, gondolkoztam mar azon, hogy veszek egy terhessegi tesztet...Tudom, hogy gyerekes, de aggodok, mert kesett es meg most folyik rendesen...

2012. okt. 5. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:

nem hinném

vegyél tesztet és megnyugszol

ez nem késés egyébként szerintem (2_3nap

2012. okt. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel szexuális életet kezdtél el élni, igy még változni fog egy darabig a ciklusod. Nekem ezt doki mondta, de ha meg akarsz nyugodni akkor vegyél tesztet.
2012. okt. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En amikor eloszor voltam nem vedekeztem (nagyon hulye voltam tudom, azota se tobbet!!!!) es utana 2hettel kesobb jott meg.. Senkinek nem kivanom azt a 2 hetet, raadasul en is ereztem reggel hanyingert de lehet hogy az mar csak pszihesen jott.. En is azt tudom mondani amit a tobbiek; ha nagyon aggodsz akkor vegyel tesztet ha eltelik meg 2-3 het es nem jon meg akkor gaz van, addig szerintem tok oke.
2012. okt. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!