Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fehér folyás normális?

A fehér folyás normális?

Figyelt kérdés
13 és fél éves vagyok 12 éves korom óta megvan.Fehér folyásom van.Nem büdös nem sárga nem is zöld és nem is darabos.Ott lent nem viszket nem csíp semmijen bajom nincsen azon kívül h fehér sűrű nyálkaszerű váladék folyik belőlem.Orvoshoz nem szeretnék menni meg nincs is rá lehetőségem.(részletekbe ne kérdezzetek bele h miért)Éerslmes válaszokat várok vmi házi praktika mert néha zavar h neddves a bugyim.

#fehér foylás
2012. okt. 6. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez egyénfüggő, és ha nincs más tünet akkor normális. Használj tisztasági betétet, és máris nem lesz nedves. :)
2012. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azok alapján amit leírtál, nincs semmi baj! Ez a folyás tisztítja és védi a hüvelyed a fertőzésektől.
2012. okt. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor nincsen bajom? :D

Köszönöm a válaszokat :)

2012. okt. 7. 11:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod. 2. voltam. :)
2012. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Am még csak annyi h ez életem végéig elfog kísérni?És ez minden nőnek van?És az nem baj h a bugyim nem úgy szívja be mint a vizet henm egy réteg ottmarad rajta rászáradva.Mert ugye írtam h sűrű váladék.Biztos nem baj?Bocsi csak paázok
2012. okt. 7. 14:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális, minden nőnek van, kinek több kinek kevesebb.

Senki sem szeret nőgyógyászhoz menni, de nem lehet elkerülni, mint ahogy a fogorvost sem.


Lassan majd keresgéljetek egy női dokit első alkalomra, akinél a vetkőzés és a terpesztés is elviselhetőbb mibt egy férfi elött.

2012. okt. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

HA minden rendbe van akkor inkább halasztanám még a nődikit :p :)

De természetesen majd elmegyek

2012. okt. 9. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!