Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek mi volt a legkényesebb,...

Kinek mi volt a legkényesebb, legcikik helyzete a menstruáció miatt?

Figyelt kérdés
Nekem volt egy pár :(
2012. okt. 7. 09:19
 1/9 anonim válasza:

Pl amikor nem fáj előtte a hasam, és strandon megjön abban a hònapban másodszor.. Hát sztem ez elég kényes, és ciki.

meg van még legalább 100 ilyen kìnos esetem. IMÁDOM!

2012. okt. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én sajnos nagyon sokszor átázom éjszaka, egy csomó pizsigatyát azért nem használhatok, mert nem jött ki belőle a vérfolt. Elegem van már.
2012. okt. 7. 10:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Még amikor nem állt be normálisra, akkor történt az egyetlen ciki dolog velem. 12 éves voltam kb. és úgy jött meg valamelyik órán, hogy észre sem vettem. Szünetben ugye ment a rajcsúrozás és a pad szélén ültünk többen. Amikor felkeltem, utána szólt barátnőm, hogy mintha valaki összevérezte volna a padot. Szerencsére csak ketten voltunk ott ekkor és fekete gatyában voltam. El kéredzkedtem következő óráról ( először meg még ott izélt a tanár, hogy hát miért nem készültem, ha tudtam, hogy megjön én meg mondtam, hogy nem tudtam, mert még nem számítottam rá stb. )és haza szaladtam betétért, de annyira erős volt, hogy 1 betét nem volt elég, ezért kettőt tettem be és azt is cserélnem kellett hamarosan.
2012. okt. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem 13 évesen, pedig volt bent betét, meg pluszba is, annyira erős volt, hogy átáztam. Az egész iskolába ment a hír, mindenki rajtam röhögött, még a tanárok is, senki se akart segíteni, szerencsére utolsó órán volt ez és mehettem haza. Megbehazudtam, hogy a szék előttem volt olyan, én csak figyelmetlen voltam és beleültem.
2012. okt. 7. 12:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Ez borzasztó, hogy még a tanárok is kiröhögtek! :( Akkor úgy látszik beléjük sem szorult egy csepp ész sem. Én fiú vagyok, és amikor én iskolába jártam, soha nem cikiztük a lányokat semmiért amiről nem tehetnek! Sajnálom, hogy ilyen hülye osztályba jársz, ahol még a tanárok sem normálisak.
2012. okt. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a fiúk mindent lányt cikiznek e miatt. Nekem hála a jó égnek nem volt cikis esetem,de azért nem volt túl kellemes,hogy a külföldi társas úton volt meg.Ráadásul jövőhéten a Rám szakadékhoz megyünk,és akkor is pont meglesz:(

13/L

2012. okt. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Voltam valakinél látogatóban, és volt ott két kutya az udvaron, és éppen megvolt nekem, és a kutyák megszaglásztak elöl :S

Ezenkívül volt néha olyan, hogy kicsit átázott a nadrágom, de akkor kötöttem a derekamra egy pulóvert, hogy ne lehessen látni a fenekemen a nadrágot.

Amúgy a vérfolt hideg vízzel kijön.

Amúgy tényleg van olyan, hogy nagyon erősen ömlik az emberből, olyankor még az ultra nedvszívó betétet is gyakran kell ellenőriznem, és cserélnem, hogy ne legyen gond.

2012. okt. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zsizsik666 ***** válasza:
Ó, te szegény, amúgy áztasd be hideg vízbe mosás előtt az olyan pizsamákat, s mosd ki jól hideg vízzel, az általában kihozza a vért. Aztán mosd.
2012. okt. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
én a páromhoz voltam ki külföldre (ott dolgozik). Nem számitottam rá, hogy meg fog jönni, de valami azt sugallta, hogy rakjak be tampont. Nagyon erős volt, igy gyakran jártam cserélni is, de átáztam amit én nem láttam, nagyon halvány volt. Volt ott egy kutya ami feneken nyalt, a fiúk meg elkezdtek röhögni, persze a párom tudta, hogy mi van, csak cikis volt. Másnap újra megtette a kutya.
2012. okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!