Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy foltom a bal vesém...

Van egy foltom a bal vesém fölött, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem küldenek vele sehova.. Gerinc röntgenen derült ki hogy van egy 9szer12 mm es foltom a bal vesém fölött.. elküldtek ultrahangra hogy nem e vesekő. Ott azt mondták a vesém tiszta .. nem vesekő... nyugodjak meg.. de nem tudták megmondani mi az.. ennek két éve.. hiába kérem hogy küldjenek akkor valahova nem teszik.. elmentem a háziorvosomhoz hogy csináltassunk egy újabb röntgent hogy egyáltalán megvan e még vagy nőt vagy már ott sincs.. mert szúr az oldalam folyamatosan és nem hagy nyugodni.. 2 éve fáj szúr.. és már ma síró görcsöt kaptam hogy nem érdekli... úgy tett hogy nem ad... neki erre nincs ideje... nem tudom mihez kezdjek.. hova menjek kihez menjek ? nagyon idegesít az a folt... főleg hogy fáj is. :/
2012. okt. 8. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Urológián voltál már?
2012. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem még nem
2012. okt. 8. 14:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Oda kéne elmenned.
2012. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
megpróbálok kérni beutalót.... remélem ad bár ezt neki tudnia kellett volna
2012. okt. 8. 15:18
 5/9 anonim ***** válasza:

De ez milyen hogy nem erdekli, meg hogy nem ad beutalot.... megis milyen orvos ez.. jezusom.

Menj el hozza es kozold hogy marpedig te addig nem mozdulsz onnan amig meg nem irja neked a beutalot az urologiara, vagy barhova. Olyan nics hogy neki erre nincs ideje.. akkor mire van? Ez a dolga!

2012. okt. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
70 év fölötti van egy 20 évvel fiatalabb nője...3 éve.. azóta ilyen .. pedig előtte imádtam.. nagyon jó orvos volt.. :/ de azóta kifordult magából
2012. okt. 8. 17:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat ez akkor sem mentseg. Igenis irja meg azt a beutalot es kesz. Tenyleg mondd meg neki hogy addig nem mesz sehova amig meg nem kapod. Az egeszsegedrol van szo, komolyan nem ertem ezt a dokit...
2012. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tegnap elájultam a fájdalomtól, már 5 dik napja szünet nélkül fájt és gondolom a szervezetem feladta.. így sürgőséggel beküldtek urológiára.. ott kiderült hogy nagyon erős gyulladásom van a bal vesémnél.. úgyhogy most már kezd tisztulni a kép mitől is van ez. :/ csak szomorú hogy az embernek össze kell magát törnie ahhoz foglalkozzanak vele
2012. okt. 9. 19:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj, hat orulok hogy legalabb kiderult hogy mi a baj... Azert igy utolag en a helyedben elkuldenem a jo budos p....ba a haziorvosodat.
2012. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!