Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez vajon mellrák?

Ez vajon mellrák?

Figyelt kérdés
Pár napja nagyon fáj a bal mellem, és érzek a bimbóm alatt egy csomót, ami tapintásra nagyon fáj. A bimbóm is visszahúzódott.

2012. okt. 8. 22:35
 1/6 ava87 ***** válasza:
Én úgy tanultam anno ilyen mellrákkal kapcsolatos előadás keretében, hogy a rákos daganatok nem fájnak, tapintásra érzéketlenek. Persze nézesd meg, de én inkább arra tippelek, hogy valami gyulladás van (persze nem vagyok orvos).
2012. okt. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legrosszabbra ne gondolj, de mindenképpen menj orvoshoz, mert csak ő tud biztos és megnyugtató választ adni. Minden elképzelhető jót kívánok egész életedre!!! :)
2012. okt. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hiszen a rák nem fáj, csak a legvégén.

Mennyi idős vagy? mert azért meg kellene nézetni.

2012. okt. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
15 vagyok, és kissé paranoiás. Azért írtam ide ki, mielőtt elmegyek dokihoz...
2012. okt. 9. 19:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Jártál már nőgyógyásznál?

Keress egy női dokit, ha ez lenne az első alkalom, mert azért könnyebb elötte vetkőzni és terpeszteni mint egy férfi elött.

15 évesen a gyerek, vagy tini nőgyógyászatra menjetek.

2012. okt. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

eleve csak az ideg fájhat, a szövődmény okozta gyulladástól, rák meg lehet genetikai örökletes, meg rossz életmódtól is, meg ha gyenge az immunrendszer, de inkább a kezelések viselik meg az embert

a mellékhatás

amúgy ütéstől is lehet rák, csak csomóval kezdődik, de az lehet sima nyirokmirigy vagy tejcsatorna duzzanat menzi előtt, vagy szexuális izgalom, kisebb hormonváltozástól, vagy csak fejlődsz, menzikor fáj is, feszül meg nől

2012. okt. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!