Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyetemista lettem, késik a...

Egyetemista lettem, késik a menzeszem, lehet ok ez a sok változás? (leginkább étkezésre gondolok)

Figyelt kérdés

Szeptember elején meg napra pontosan megjött, most pedig 5 napja késik már. Terhesség nem igazán jöhet szóba, védekeztünk, és bőven nem voltam termékeny napok körül, amikor volt nemi aktusom, szóval ezt talán ki lehet zárni, de csinálok majd tesztet pár nap múlva, ha addig se jönne meg.


Szóval a lényeg: egyetemista lettem, messze az otthonomtól, nem eszek minden nap rendesen, ez okozhat ilyen problémát?


2012. okt. 9. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
igen okozhat, próbálj meg visszatérni a régi kerékvágásba.
2012. okt. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen,én is így jártam elsőévesként,még ráadádul a rossz étkezés miatt 14 kilót fogytam,egy hónapot kimaradt
2012. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én nem fogytam, abból a 48kg-ből nagyon nincs is mit. De máshogy étkezem, nem minden nap eszek főtt ételt.

Utolsó, neked pontosan 1 hónap kimaradt, de azon kívül úgymond normális volt?

2012. okt. 9. 20:19
 4/6 anonim ***** válasza:
nem,azóta megjött,de gyengébb
2012. okt. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
megzavarhatja a menzeszt, nekem is így volt!!pl az utazgatás, stressz miatt is lehet!
2012. okt. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és meg is jött már azóta :)
2012. okt. 12. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!