Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek a nő nődokik...

Mi a véleményetek a nő nődokikról?

Figyelt kérdés

Tiniambulancián nőnél voltam, majd később férfi dokinál. Most váltani szeretnék, egy női doktornál kaptam időpontot.

Megértő lesz szerintetek? :S Eléggé parázok :S


2012. okt. 10. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Fontos, hogy jo szakember legyen, ez pedig nemtol fuggetlen, mivel vagy tehetseges, vagy nem!
2012. okt. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy az első válaszoló is írta, nem a nemétől függ, hogy ki milyen orvos. Mindkét nemnél van jó orvos, és rossz orvos is! A lényeg, hogy kedves legyen, megértő, és profi szakember!!! Csak az emberségén múlik, hogy ki milyen orvos, és egyáltalán nem biztos, hogy egy női orvos ugyanazt élte át mint Te! Pl. a menstruációt is minden lány/nő másképp éli meg!!!
2012. okt. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ha csak a neme alapján választasz orvost, nem biztos, hogy jól jársz, mert itt is írnak mindkét nemről jót is, rosszat is!
2012. okt. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy valamilyen szinten nem nemhez van kötve pár dolog (pl egy férfi fogorvos jobban tud fogat húzni lévén, hogy erősebb), de egy jó orvost nem elég csak a neme alapján megítélni. Fontos, hogy jó szakember legyen, empatikus, türelmes és készséges. A megértés egyébként egyénfüggő és hangulatfüggő is. De ha te úgy érzed, hogy kevésbé szorongsz egy nő nemű doktor előtt, akkor menj ahhoz :) A döntés a te tapasztalataidon múlik, mondhatom én azt, hogy mennyire jó v rossz ez v az az orvos, ha neked csak jó emlékeid vannak vele :)
2012. okt. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem a neme alapján választottam, csak a többi kerületi sztk-s dokiról csak rosszat olvastam. Még ezen az oldalon is megemlítenek hármat, akik inkább lehetnének hentesek, mint nőgyógyászok.

Szerintetek kérdezni fogja hogy hol voltam előzőleg nőgyógyásznál és hogy miért váltottam?

2012. okt. 10. 09:49
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Feltétlenül a női doki mellett teszem le a voksot, hiszen ő nem csak könyvből tanulta a "tudományt", mint férfi kollegája, hanem ő maga is nő, aki fél szavakból is érti gondjaidat éppen ezért.
2012. okt. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

Alapvetően, ha két egyforma képességű orvosról lenne szó, akkor nyilván a női orvos a nyerő, aki a személyes tapasztalatai, érzései miatt is jobb lehet.

Plussz a vetkőzés, terpesztés is elviselhetőbb egy nőtárs elött, mint egy idegen férfi elött.

2012. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem nem fogja kérdezni.
2012. okt. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%

Nekem is női orvosom van kezdettől fogva.

Nagyon elégedett vagyok, szinte "barátnő"ként áll hozzám, sokkal könnyebben tudok vele megbeszélni "intimebb" dolgokat is mint egy férfivel.

Szerintem alapból megértőbbek, hiszen ők is járnak nőgyógyászhoz és ezért aztán nem is "hiszti"ként kezelik esetleges szégyenlősségedet sem.

2012. okt. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!