Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ez ellen tenni valamit?

Lehet ez ellen tenni valamit?

Figyelt kérdés

Soha nem volt gondom azzal, hogy az előjáték során nem nedvesedtem be eléggé, soha nem kellett síkosítót használni, de néha annyira nedves vagyok, hogy már engem zavar. Pár hónapja szakítottam a barátommal, most találkozgatok egy sráccal, még nem történt köztünk semmi, csak csókolóztunk, de már ettől is olyan nedves lettem, hogy attól tartottam, hogy a nadrágom is átázik... Lehet, hogy ez így viccesen hangzik, én is nevetnék, ha olvasnám, de tényleg nagyon kellemetlenül érzetem magam, pedig még tisztasági betétet is tettem a bugyimba.

Tudok ez ellen tenni valamit? Elképzelhető, hogy csak a pár hónapos szexhiány okozza a túlzott nedvesedést? Vagy esetleg étrendváltoztatással, sporttal, bármivel tudok ezen javítani?

Köszi a válaszokat!


24N


2012. okt. 10. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem kellemetlen szagú a váladék, és nem okoz semmi tünetet, akkor nem kell miatta aggódnod.
2012. okt. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem amiatt aggódom h esetleg valami fertőzés miatt lehet, tudom h nincs ilyen jellegű gondom, engem csak az zavar, hogy nagyon nagyon nedvesedek.
2012. okt. 10. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:

mivel néhány hónapja szakítottál a barátoddal, lehet hogy hiányba szenvedsz és emiatt lehet.

ne zavarjon ! sok lány örülne, ha nem kellene sikósítót használnia (:

2012. okt. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!