Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyduzzadás mitől lehet?

Hüvelyduzzadás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Még hónapokkal ezelőtt miközben ujjazott a barátom a hüvelyem elkezdett égetően fájni és megduzzadt, azóta voltam nődokinál, vett kenetet de az eredmény negatív lett, akkor a hüvelyduzzanat mitől lehetett? ezenkívül viszketni is szokott néha és a nyáron teljesen biztos voltam benne, hogy gombám van, mert fehér túrószerű folyásom volt és eléggé viszketett is, azóta ez elmúlt, csak a szokásos bő sárgás folyás tért vissza de elég változó, hogy milyen a folyásom, van hogy ilyen átlátszó nyálkás és bő, és egy nap kétszer is tisztasági betétet kellet cserélnem, szaga is érezhető volt, és nemigazán figyeltem most hónapokig arra hogy hol nem kéne ráülnöm az ülőkére meg ilyenek... lehet, hogy azért lett negatív az eredmény, mert két nappal a menzeszem vége után vették a kenetet?

2012. okt. 10. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de inkább menj el másik orvoshoz is. Ha ilyen a folyásod, nem hinném, hogy negatív az eredmény.

Milyen tisztasági betétet használsz? Az illatosítottat én kivenném az "eszköztárból", ha esetleg olyanod van.

Nem mosakodsz túl sokat? Nem kell napi 1-nél töbször, de akkor intim lemosót (tapasztalatom szerint és itt is már több válaszban olvastam, hogy a frezyderm ph4 a legjobb) vagy langyos vizet használj simán, valakinek csak úgy a jó, mert minden más irritálja.

2012. okt. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De azóta máskor is ujjazott már a barátom, és nem volt semmi, és jelenleg a folyásom is viszonylag normális és a színe is, egyszerűen eltűnt akkor minden vagy mi? am nem használok illatosított tisztasági betétet, és általában kétnaponta mosakszom
2012. okt. 10. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Remélem a barátod is megmossa a kezét.

Ha visszatér a problémád mindenképpen menj vissza az orvoshoz, mert ronda következményei lehetnek egy elhanyagolt fertőzésnek.

2012. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2naponta mosakszol?? ettől is lehet. az a higénikus, ha naponta 1x !!! legalábbis szerintem
2012. okt. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!