Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Július elején abbahagytam...

Július elején abbahagytam majdnem 2 év után a fogamzásgátló szedését, és azóta nem jött meg a vérzésem? (folytatás lent)

Figyelt kérdés
...de újból szeretném a fogamzásgátlót szedni. Mennyire lehet nagy probléma, ha beveszem azt a gyógyszert, amivel anno meghozták a vérzésemet, hogy elkezdhessem szedni a fogamzásgátlót? (Tehát, hogy "mesterségesen megindítom" a menstruációt)
2012. okt. 10. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Menej le dokihoz és beszéld meg vele.
2012. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg olyat szabad, hogy csak úgy elkezdem szedni a fogamzásgátlót ismét, pedig nem volt vérzésem?
2012. okt. 10. 19:03
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy sajnos nincs időm elmenni a dokihoz, amúgy is 2 hónap, mire bekerülhetnék hozzá... :S
2012. okt. 10. 19:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben nem tenném. Így is totál leállította a peteérésedet, ha tovább szeded, lehet gyógyszerek vagy lombik nélkül nem lesz gyereked...
2012. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Alapból is azért szedtem, mert bajok voltak a menstruációmmal, volt olyan, hogy 8 hónapig nem jött meg.
2012. okt. 10. 19:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor is most kellene helyretenni mert csak még jobban elnyomod a hormonrendszered.
2012. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Alapból is azért szedtem, mert bajok voltak a menstruációmmal, volt olyan, hogy 8 hónapig nem jött meg."


Na, éppen ez volt a legnagyobb baj. A fogamzásgátló csak látszólag oldja meg a problémát, az alapbetegség még attól nem szűnik meg.

Menj el hormonvizsgálatra, mert a későbbiekben tényleg probléma lehet a gyerekvállalásnál.

2012. okt. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hormonvizsgálat után írta fel a nőgyógyász a fogamzásgátlót...
2012. okt. 12. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!