Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja? A nemi szervem...

Mogyi123 kérdése:

Mi okozhatja? A nemi szervem körül kb két napja fájó mondhatni égető érzést tapasztalok.

Figyelt kérdés

Sosem volt még velem ilyen. A párommal együtt voltunk 3-4 nappal ezelőtt akkor még semmilyen tünetem nem volt. De nagyon kellemetlen ezen kívül fehér szerű folyásom van ami mondhatni darabosabb is.

Védekeztünk és mindig nagyon odafigyelünk az ilyesmire, de ez vmi fertőzés lehet, esetleg gomba??

Pár hete voltam nőgyógyásznál akkor azt mondta az orvos, hogy minden rendben van.. erre most..



2012. okt. 10. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem gombás fertőzésed lehet. Kezelheted saját magad Canesten kenőccsel és kúppal, de célszerűbb nődokihoz menni, mert Ő felállítja a biztos diagnózist. Mindez mellett, ha gomba, a párodnak is ajánlott gombaellenes gyógyszert szednie!
2012. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem meg menj egyből dokihoz. nekem is volt gombám, elkezdtem canesten combival kezelni magam, és csak rosszabb lett!
2012. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj vissza dokihoz.
2012. okt. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!