Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, hogy fogamzásgátl...

Az normális, hogy fogamzásgátló mellett állandóan vérzek? Lindynette-t szedek. El fog ez múlni majd, megszokja a szervezet, vagy ez nem normlális?

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 07:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem normális.
2012. okt. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt évekig (10-15 évig), és az orvosok nem tudtak mit tenni, hiába írtak fel másik tablettát, az sem volt jobb. Elvileg más hormontartalmú tablettát kéne neked kipróbálni, hátha lesz olyan, ami beválik. Én inkább elköttettem magam, mert már eluntam a kísérletezgetést és már vannak gyerekeim.
2012. okt. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem normális, bár, ha most kezdted el szedni, akkor még egy darabig elmegy.

Nekem is volt ilyen problémám, de én már évek óta szedtem a Lindynettet. A doki azt mondta, vegyek be minden nap egy adagban 1000mg C-vitamint, NE elnyújtott felszívódásút(mint amilyen a pl. Cetebe), hanem rendeset. 1-2 nap után láthatóan csökkent, és 4-5 nap alatt elmúlt. Hihetetlen megkönnyebbülés volt. Mert eléggé meg voltam ijedve a dolog miatt.

Elmagyarázta a doki, h miért segít C-vitamin, de elfelejtettem, meg egy kicsit bonyolult volt. :)

Szerintem ezt próbáld ki Te is. Tuti ártani tuti nem fog. De, ha nem múlik el, menj vissza a nőgyógyászhoz.

Remélem Neked is beválik!

2012. okt. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!


20-ast szedsz, vagy 30-ast? Én amikor elkezdtem szedni a 20-ast, 1 hónapig véreztem egyfolytában. Akkor visszamentem, azt mondta a doki, hogy gyenge a gyógyszer. Felírta a 30-ast, azóta semmi problémám nincsen.

2012. okt. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :-) Akkor szedek majd c vitamint, hátha segít majd. Igazából most kezdtem el fogamzásgátlót szedni (20-asat), és lehet a szervezetem ehhez nincs hozzzászokva és azért vérzek folyamatosan. Reménykedem benne, hogy egy idő után hátha hozzászokik a szervezet ehhez.
2012. okt. 11. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!