Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van akinek bevált a natúr...

Van akinek bevált a natúr joghurt-teafa-tampon kombó hüvelygombára?

Figyelt kérdés
Mindenképp természetesen szeretném kezelni, mert egy ideje nem vagyok hajlandó mesterséges gyógyszerekkel kezelni magam, csak ha tényleg nem segít más. Tuti, hogy ez a bajom, ne küldjetek orvoshoz. Ha ez nem is vált be, bármi más itthoni kezelés amit ismertek és hatásos?
2012. okt. 11. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
menj orvoshoz! ez a legjobb tanács.
2012. okt. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hiába megyek kapok kúpot, elmúlik és visszajön. Párom is kapott mindig krémet+ gyógyszert.
2012. okt. 11. 15:11
 3/13 A kérdező kommentje:
Az orvos pedig nem fog természetes gyógymódot ajánlani...
2012. okt. 11. 15:12
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
én személyesen nem tudom, de itt olvastam már olyan véleményeket, hogy hatásos volt.
2012. okt. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem is elő szokott jönni együttlét után ha nem védekezünk.

Ha használunk gumit akkor nem. Én abból is a teafa olajosat veszem mindig.

Egy orvos válaszol rovatban feltettem kérdésként hogy mi ilyenkor a teendő, azt válaszolta, az immunrendszerem kell erősíteni. Puff neki.

Most grapefruit mag cseppet iszom és C-vitamint szedek.

A teafa tényleg jó, én csak kívülről használom ott kicsit égő érzést kelt. Nem tudom helyes-e bejuttatni.

2012. okt. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló! Ugyanez a helyzet nálunk. Eléggé rossz hangulattal "esek neki" emiatt az akciónak mivel tudom, hogy 1-2 nap és megint baj lesz. Hiába fizettem 9ezreket magánrendelésekre...

Az immunrendszer erősítés miatt nem vagyok hajlandó bevenni gyógyszereket és próbálok mindent természetes úton kezelni.Kívülről kipróbálom akkor, de az belül akkor nem hat semmit, és hiába hat kinn ha belülről meg jön kifelé a fertözés...:/

2012. okt. 11. 21:30
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen, ebben igazad van. Van ismerősöm aki próbálta már belsőleg, azt mondta, az első fél órában nagyon csípte neki de utána elmúlt az égő érzés.

Én a helyedben nem joghurttal keverném hanem gyógyszertári tejsavval. De a hígításról, koncentrációról fogalmam sincs.

És nem tamponra tenném, inkább irrigálnék.

Kérlek, számolj be róla mire jutottál.

Én most azt fogom kipróbálni hogy együttlét után beteszek egy laktobacis kúpot. Mondjuk Floragint. Hátha kivédi.

2012. okt. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha mindig a szex utan jon elo a gomba akkor erdemes szex elott eg6 nappal tejsavas kupot feltenni attol a huvely floraja savas lessz es nehezebben borul fel a szextol A tea fa olajos tampon oke megelozeskent nem kezelesre hasznalnam.Amig meg segithet az a lactacidos oblites szex utan 1 oran belul tejsav kicsit jobban adagolva.
2012. okt. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én cickafarkos-teafaolajos ülő fürdőztem. Sokat használt. Közben teafaolajos-tejsavas öblítést végeztem. Mire elmentem a dokihoz az időpontra, már semmi bajom sem volt.

Immunerősítőként használj echinacea-t, sőt ilyenkor a grapefruit cseppeket is ajánlják. Fogyassz minden nap cickafark teát, az minden női bajra kiváló, belsőleg teaként, külsőleg ülőfürdőként, vagy lemosóként. Keverheted kamillával ami jó gyulladáscsökkentő, és teafaolajjal(-ezt szájon át nem szabad).


Remélem segíthettem. :)

2012. okt. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szex előtti "kezeléssel" az a baj, hogy azért ez nem egy előre megtervezett dolog, hogy na akkor holnap majd...:/

Cickafarkteával egy gond van, hogy fogamzásgátlót szedek és nem ajánlott emiatt fogyasztani. Egyébként nem bírtam ki és vettem Pevaryl kúpot, el múlt. Tegnap voltunk együtt, kíváncsi leszek, hogy megint visszajön-e...bár gondolom igen :S Annyira elront minden...

2012. okt. 20. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!