Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Máj. 2.-án veszítettem el a...

Máj. 2.-án veszítettem el a szüzességem, és ma először pár csepp vér, aztán most egy kis barna. Normálisan hónap elején kéne megjönnie, 8.-a körül. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
És azt olvastam, hogy ilyenkor normális, ha késik három napot. Nade 2.-ától mostanáig.. elég kevés idő telt el. Segítenétek, hogy ez most mi lehet, és mikor fog rendesen megjönni?
2008. máj. 19. 22:03
 1/3 anonim válasza:
Szerintem akkor fog majd megjönnie amikor majd megkell, főleg ha eddig is rendszeres volt a mensid. Amúgy gratulálok és remélem hogy jól sikerült a dolog.
2008. máj. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

most akkor az a probléma hogy 8án nem jött meg csak most vagy az hogy köv hó 8án kellene megjönnie és most jött meg?

Na mindegy, a lényeg hogy a szeretkezés során mindenféle hormon szabadul fel és ez mindenkire máshogyan hat, van hogy késik van hogy hamarabb jöm meg esetleg több vagy kevesebba vér mennyisége. Szóval ha védekeztetek akkor nincs ok az aggodalomra, minden rendben lesz és ismét beáll a menszid, csak most lehet hogy kicsit másként.

2008. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Hát igen, azóta megjött, elég rendesen.. :)
2008. máj. 20. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!